Informacje18 maja 2007, 00:00,

Rodzinne nurkowanie z Individi Adventure Club i GOSiR

Individi Adventure Club i GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zapraszają na bezpłatne rodzinne nurkowanie, które odbędzie się 26 maja 2007 roku, w godzinach od 12:00 do 14:00 na basenie GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20. Najbliższy Dzień Matki możesz spędzić rodzinnie nurkując na piaseczyńskim basenie.

Rodzinne nurkowanie z Individi Adventure Club i GOSiR Piaseczno

W programie rodzinnego nurkowania organizatorzy przygotowali: pierwsze próbne nurkowanie, zabawa z maska i fajka, nauka puszczania babelków oraz swobodnego oddychania pod woda. Przyjdź na spotkanie z podwodną przygodą. Wejście na basen GOSiR zgodnie z cennikiem pływalni.

Więcej informacji uzyskacie u organizatorów rodzinnego nurkowania: Individi Adventure Club (telefon: (022) 499 29 00; strona internetowa: www.individi.pl), oraz GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno (telefon: (022) 716 66 00, 716 66 01; strona internetowa: www.gosir-piaseczno.pl). Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje18 maja 2007, 00:00,

Trening capoeira z Mestre Umoi w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich na trening capoeira z Mestre Umoi, który odbędzie się w sobotę 19 maja 2007 roku, o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii. Wstęp na trening capoeira jest wolny. ¬ródło informacji: gorakalwaria.net