Informacje18 maja 2007, 00:00,

Trening capoeira z Mestre Umoi w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich na trening capoeira z Mestre Umoi, który odbędzie się w sobotę 19 maja 2007 roku, o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii. Wstęp na trening capoeira jest wolny. ¬ródło informacji: gorakalwaria.net

Gościem treningu capoeira w Górze Kalwarii będzie Mestre Umoi, który jest założycielem i głównym mistrzem z grupy Uniao na Capoeira. Mestre Umoi do Polski przyjeżdża z okazji Festiwalu Kultury Afrobrazylijskiej organizowanego przez grupę Beribazu www.beribazu.pl. Więcej informacji o Mestre Umoi i grupie Uniao na Capoeira przeczytacie na stronie internetowej: www.grupouniao.com
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje19 maja 2007, 00:00,

Eliminacje Mistrzostw Polski modeli OFF-ROAD - Piaseczno

Europejskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych oraz RcMonster, ZG LOK Warszawa, zapraszają w ten weekend: 19 i 20 maja 2007 roku na I Eliminacje Mistrzostw Polski Modeli OFF-ROAD i jednocześnie II Eliminacje Krajowych Mistrzostw Modeli Zdalnie Sterowanych OFF-ROAD E.S.S.E RC Monster CUP. Zawody odbędą się na torze modelarskim RcMonster, przy ulicy Puławskiej 31, Piaseczno.

I Eliminacja Mistrzostw Polski modeli off-road, II Eliminacja Krajowych Mistrzostw Modeli Zdalnie Sterowanych OFF-ROAD E.S.S.E RC Monster Cup, Piaseczno 2007

Organizatorzy zapewniają, że podczas trwających dwa weekendowe dni zmagań nie zabraknie sportowych emocji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Klasy modeli zdalnie sterowanych: IC-8 Buggy, IC-8 Truggy, IC-8 MT Open, IC-8 MT Standard, IC-5.

Program Eliminacji Mistrzostw Polski OFF-ROAD w Piasecznie:
Sobota 19 maja 2007: w godzinach 10:00 - 18:00 odbędą się eliminacje w poszczególnych klasach.
Niedziela 20 maja 2007: w godzinach 10:00 - 16:00 odbędą się półfinały i finały w poszczególnych klasach.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Eliminacje Mistrzostw Polski modeli OFF-ROAD! Dobra zabawa gwarantowana!

Informacja powiązana tematycznie: Finał Winter Cup ESSE modeli OFF-ROAD.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno