Informacje15 listopada 2016, 18:00,

Rewolucja w Oświacie - Klub Obywatelski Piaseczno

15 listopada 2016 roku w godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się spotkanie Klubu Obywatelskiego. Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Tadeusza Kościuszki 5 w Piasecznie. Tematem kolejnego spotkania Klubu Obywatelskiego Piaseczno będzie "Rewolucja w oświacie". Temat niezwyke aktualny, bezpośrednio dotyczący rodziców, uczniów i nauczycieli, a pośrednio nas wszystkich, podatników.

REWOLUCJA W OŚWIACIE - KLUB OBYWATELSKI PIASECZNO

Gościem specjalnym będzie Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, Wiceburmistrz Miasta i Gminy odpowiedzialna za oświatę Hanna Kułakowska-Michalak oraz Posłanka Kinga Gajewska-Płochocka.

Informacje15 listopada 2016, 20:00,

Makagigi Wtorek Wydarzeń Piaseczno

15 listopada 2016 roku o godz. 20:00 odbędzie się koncert zespołu Makagigi w ramach Wtorku Wydarzeń. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp: 10 zł. Bilety do nabycia tylko w kasie biletowej w Domu Kultury. Zapraszamy na koncert zespołu Makagigi.

MAKAGIGI WTOREK WYDARZEŃ PIASECZNO

Projekt Makagigi to barwny koktajl muzyczny, który łączy w sobie różne gatunki od World Music, przez jazz aż po rytmy latynoskie afro, soul, funky a nawet pop. Dotychczasowo nagrany materiał to własne aranżacje piosenek pochodzących min. z Capo Verdi, Ameryki Łacińskiej, Afryki, Hiszpanii, Portugalii, ale nie tylko. Zespół ma na swoim koncie różnorodny materiał autorski, wciąż wzbogacany o nowe kompozycje. Aranżacje tworzone są z inspiracji muzyką świata, okraszone autorskimi tekstami wokalistki zespołu. Skład zespołu: Wiktoria Kwiatkowska - wokal, Jacek Kawa - gitara, Damiango Zieliński - cajon, perkusjonalia Deny Grzeszyk - sax.