Informacje15 listopada 2016, 20:00,

Makagigi Wtorek Wydarzeń Piaseczno

15 listopada 2016 roku o godz. 20:00 odbędzie się koncert zespołu Makagigi w ramach Wtorku Wydarzeń. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp: 10 zł. Bilety do nabycia tylko w kasie biletowej w Domu Kultury. Zapraszamy na koncert zespołu Makagigi.

MAKAGIGI WTOREK WYDARZEŃ PIASECZNO

Projekt Makagigi to barwny koktajl muzyczny, który łączy w sobie różne gatunki od World Music, przez jazz aż po rytmy latynoskie afro, soul, funky a nawet pop. Dotychczasowo nagrany materiał to własne aranżacje piosenek pochodzących min. z Capo Verdi, Ameryki Łacińskiej, Afryki, Hiszpanii, Portugalii, ale nie tylko. Zespół ma na swoim koncie różnorodny materiał autorski, wciąż wzbogacany o nowe kompozycje. Aranżacje tworzone są z inspiracji muzyką świata, okraszone autorskimi tekstami wokalistki zespołu. Skład zespołu: Wiktoria Kwiatkowska - wokal, Jacek Kawa - gitara, Damiango Zieliński - cajon, perkusjonalia Deny Grzeszyk - sax.

Informacje18 listopada 2016, 08:00,

Stacje serwisowe dla rowerów

Kraina Jeziorki stara się przygotować jak najwięcej udogodnień, tak aby podróżowanie po szlaku Jeziorki było łatwe i przyjemne. Jednym z takich udogodnień jest pojawienie się stacji serwisowych dla rowerów, które znajdują się w każdej gminie należącej do Krainy. Wykonawcą zlecenia jest firma IBOMBO.

STACJE SERWISOWE DLA ROWERÓW

Stacje serwisowe dla rowerów na terenie Krainy Jeziorki:
Gmina Góra Kalwaria - ul. Ks. Sajny (przy ZGK)
Gmina Konstancin-Jeziorna ul. Wilanowska 1 (przy poczcie)
Gmina Chynów - Sułkowice ul. Ogrodowa (przy Szkole Podstawowej)
Gmina Lesznowola ul. GRN 60 (przy Urzędzie Gminy)
Gmina Prażmów ul. Czołchańskiego (przy Urzędzie Gminy)
Gmina Piaseczno Górki Szymona Aleja Brzóz Zalesie Dolne
Gmina Tarczyn ul. Warszawska (przy Urzędzie Gminy)
Gmina Pniewy msc. Osieczek przy Młynie nad Zalewem
Gmina Mszczonów Termy Mszczonów ul. Warszawska 52
Gmina Grójec Rynek Plac Wolności.

STACJE SERWISOWE DLA ROWERÓW