Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - otwarty wjazd na parking od strony Puławskiej do Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Norauto

Od kilku dni ponownie został uruchomiony wjazd na parking Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, od strony ulicy Puławskiej za stacją benzynową. Nie mamy informacji, na ile został uruchomiony ten wjazd, jednak w tej chwili działa i osoby zainteresowane zakupami w hipermarkecie budowlano dekoracyjnym Leroy Merlin, hipermarket Auchan Piaseczno, czy w Auto Centrum Norauto, mogą wjechać na parking od strony Puławskiej.

Otwarty wjazd od Puławskiej na parking Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Norauto
kliknij aby powiększyć

Oczywiście przez cały czas jest czynne tymczasowe połączenie ulic Geodetów i Kuropatwy tymczasową drogą asfaltową biegnącą przez tereny, na których kiedyś stały szklarnie EKO Mysiadło. Remont Puławskiej przez cały czas trwa i postaramy się informować Was o wszelkich zmianach w organizacji ruchu na ulicy Puławskiej. Jeżeli posiadacie jakieś informacje na temat remontu i chcecie się nimi podzielić, to prosimy o napisanie nam tego w komentarzu tej informacji, lub na naszym forum dyskusyjnym w temacie: remont Puławskiej. Zapraszam.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje16 czerwca 2007, 00:00,

Przegląd młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt

W niedzielę, 17 czerwca 2007 roku w godzinach od 14:00 do 20:00, odbędzie się przegląd młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt w Parku Zdrojowym w Konstancin Jeziorna. Podczas Dżogurt przewidywane są występy takich zespołów jak: The Saturday Tea, The Outsday, Schizofrenia, Dj West. Oprócz tego planowane są: warsztaty bębniarskie, Dance Dance Party, pokaz tańca break dance w wykonaniu Artura Kozy i mieszanka styli w wykonaniu Pauliny Rudej, a także Chłopaki z Parkuru. Serdecznie zapraszamy!

Dżogurt to przeglądu amatorskich zespołów muzycznych (formacji rockowych). Przegląd ma na celu promowanie zespołów młodzieżowych, oraz twórczości młodych artystów z terenu województwa mazowieckiego.

Informacja o przeglądzie młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt, powstała dzięki informacji Lamii, która poinformowała nas o tym na forum mieszkańców: Dżogurt.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna