Informacje16 czerwca 2007, 00:00,

Przegląd młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt

W niedzielę, 17 czerwca 2007 roku w godzinach od 14:00 do 20:00, odbędzie się przegląd młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt w Parku Zdrojowym w Konstancin Jeziorna. Podczas Dżogurt przewidywane są występy takich zespołów jak: The Saturday Tea, The Outsday, Schizofrenia, Dj West. Oprócz tego planowane są: warsztaty bębniarskie, Dance Dance Party, pokaz tańca break dance w wykonaniu Artura Kozy i mieszanka styli w wykonaniu Pauliny Rudej, a także Chłopaki z Parkuru. Serdecznie zapraszamy!

Dżogurt to przeglądu amatorskich zespołów muzycznych (formacji rockowych). Przegląd ma na celu promowanie zespołów młodzieżowych, oraz twórczości młodych artystów z terenu województwa mazowieckiego.

Informacja o przeglądzie młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt, powstała dzięki informacji Lamii, która poinformowała nas o tym na forum mieszkańców: Dżogurt.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje16 czerwca 2007, 00:00,

Restauracja Odjazd w Piasecznie - zaproszenie Odjazd.eu

Otrzymaliśmy mailem zaproszenie do nowej restauracji w Piasecznie: ODJAZD. Osoba wysyłająca zaproszenie, chciała pozostać anonimowa. Nie byłem jeszcze w tej restauracji, ale informacje przesłane mailem na tyle mnie zainteresowały, że postanowiliśmy również i Was zainteresować nową restauracją. Restauracja Odjazd w Piasecznie mieści się na ulicy Sienkiewicza 14, na terenie stacji piaseczyńskiej kolei wąskotorowej w zabytkowym budynku dawnej hali obrabiarek.

Lokalizacja restauracji Odjazd, w tak charakterystycznym dla miasta miejscu spowodowała, że we wnętrzu utrzymano klimat otoczenia - trochę przemysłowy, trochę dworcowy, a jednocześnie przyjazny dla gości. Restauracja Odjazd w Piasecznie jest miejscem, gdzie można wpaść na kawę, urządzić przyjęcie, zjeść niedzielny obiad, umówić się na spotkanie biznesowe, zamówić catering. Mają możliwość zorganizowania przyjęcia siedzącego dla 75 osób oraz bufetowego dla 120 osób. Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania przyjęcia w restauracji połączonego z wyjazdem kolejką wąskotorową do Tarczyna i z powrotem.

Restauracja Odjazd w Piasecznie

W menu restauracji Odjazd proponowane są potrawy kuchni polskiej, w wersji nieco unowocześnionej oraz kuchni europejskiej. Z bardziej szczegółowym menu restauracji, możecie zapoznać się na ich stronie internetowej. Osoby zainteresowane rezerwacją stolika lub całego lokalu prosimy o kontakt pod numer (022) 750 34 91, 0502 788 350 lub 0502 041 987 w celu ustalenia szczegółów. Restauracja Odjazd otwarta jest codziennie od trzynastej do dwudziestej trzeciej, albo i dłużej...

Restauracja Odjazd w Piasecznie
(wjazd od ulicy Wojska Polskiego)
telefon: (022) 750 34 91
godziny: codziennie od 13:00
email: restauracja.odjazd@neostrada.pl
strona: www.odjazd.eu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą restauracji Odjazd i spróbowania potraw przez nich przygotowywanych. Jeżeli byłeś już w Restauracji Odjazd i chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na jej temat, to prosimy napisać komentarz pod tą informacją.

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, a w Twojej okolicy jest ciekawe miejsce, które warto opisać na naszej stronie, to prosimy o wysyłanie do nas informacji mailem: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie opiszemy wszystkie miejsca, które mogłyby zainteresować mieszkańców naszego regionu. Nasz serwis jest po to, aby przybliżyć mieszkańcom ciekawe miejsca i wydarzenia, które mają miejsce w naszym powiecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno