Informacje7 sierpnia 2009, 00:00,

REKRUTACJA w Lingua Nova i Mała Lingua Piaseczno

3 sierpnia 2009 roku ruszyła rekrutacja na semestr jesień - zima 2009/2010 w Patronackiej Szkole Języków Obcych Lingua Nova i Mała Lingua w Piasecznie! LINGUA NOVA realizuje metodę komunikatywną, której głównym założeniem jest rozwinięcie u Słuchaczy umiejętności swobodnego i efektywnego komunikowania się w naturalnym środowisku językowym - w środowisku międzynarodowym w związku z sytuacjami życia codziennego czy towarzyskiego, turystyką czy kontaktami zawodowymi.

NIE TRAć CZASU I DZIŚ ZAPISZ SIę DO NASZEJ SZKO£Y JęZYKOWEJ

REKRUTACJA W LINGUA NOVA I MA£A LINGUA PIASECZNO

Przyjdź i zarezerwuj sobie miejsce w grupie!

Dla zapisujących się do 6 września masa gratisów!

Przychodząc wcześniej sam decydujesz w jakie dni i godziny chcesz mieć zajęcia!

O szczegóły oferty pytaj w Sekretariacie Szkoły:
ul. Świętojańska 1
05-500 Piaseczno