Informacje29 września 2012, 00:00,

Rekreacyjny Rajd Rowerowy Góra Kalwaria Bike

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na Rekreacyjny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 30 września 2012 roku, na placu przed Kinem Uciecha w Górze Kalwarii. W godzinach 8.00 - 8.50 odbędzie się rejestracja zawodników, natomiast o godz. 9.00 rozpocznie się rajd rowerowy. Meta będzie ok. godz. 12.30 – 13.30, na placu zamkowym w Czersku. Z trasą rajdu, można zapoznać się na stronie internetowej: trasa. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rajdu: rekreacyjny rajd rowerowy (.pdf)

REKREACYJNY RAJD ROWEROWY GÓRA KALWARIA BIKE 2012
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 września 2012, 00:00,

KONKURS ZNAJD¬ DZIURę ZA£ATAJ DZIURę

Artyści całego świata i okolic! przyłączcie się do akcji tworzenia ładniejszej, zabawniejszej, ciekawszej przestrzeni wokół siebie! Fundacja Eco Choice organizuje konkurs ZNAJD¬ DZIURę ZA£ATAJ DZIURę, który skierowany jest do mieszkańców Miasta i Gminy Piaseczno. Konkurs został dofinansowany z Urzędu Miasta i Gminy w ramach projektu Całe Miasto jest Galerią Sztuki. Regulamin dostępny na stronie www.ecochoice.pl oraz: regulamin (.pdf) NIE NISZCZ!!! TWÓRZ!!!

KONKURS ZNAJD¬ DZIURę ZA£ATAJ DZIURę

* Wyszukaj miejsce, które pobudzi Twoją artystyczną wyobraźnię (element zniszczony, zaniedbany, szpecący Twoją okolicę lub inspirujący formą) * Zmień je w dzieło sztuki ( doklej, ubierz, zainstaluj) * Wyślij do nas relację (zrób 2 zdjęcia - przed i po swojej artystycznej akcji ) * Wygraj nagrodę za najciekawszy pomysł i zdjęcie!

*Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacja regulaminu termin nadsyłania prac na adres : fundacja@ecochoice.pl (zdjęcia dobrej jakości) upływa dnia 30 listopada 2012 roku.
autor/źródło: Paweł Chrzanowski - Fundacja Eco Choice