Informacje28 września 2012, 00:00,

KONKURS ZNAJD¬ DZIURę ZA£ATAJ DZIURę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Artyści całego świata i okolic! przyłączcie się do akcji tworzenia ładniejszej, zabawniejszej, ciekawszej przestrzeni wokół siebie! Fundacja Eco Choice organizuje konkurs ZNAJD¬ DZIURę ZA£ATAJ DZIURę, który skierowany jest do mieszkańców Miasta i Gminy Piaseczno. Konkurs został dofinansowany z Urzędu Miasta i Gminy w ramach projektu Całe Miasto jest Galerią Sztuki. Regulamin dostępny na stronie www.ecochoice.pl oraz: regulamin (.pdf) NIE NISZCZ!!! TWÓRZ!!!

KONKURS ZNAJD¬ DZIURę ZA£ATAJ DZIURę

* Wyszukaj miejsce, które pobudzi Twoją artystyczną wyobraźnię (element zniszczony, zaniedbany, szpecący Twoją okolicę lub inspirujący formą) * Zmień je w dzieło sztuki ( doklej, ubierz, zainstaluj) * Wyślij do nas relację (zrób 2 zdjęcia - przed i po swojej artystycznej akcji ) * Wygraj nagrodę za najciekawszy pomysł i zdjęcie!

*Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacja regulaminu termin nadsyłania prac na adres : fundacja@ecochoice.pl (zdjęcia dobrej jakości) upływa dnia 30 listopada 2012 roku.
autor/źródło: Paweł Chrzanowski - Fundacja Eco Choice
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje27 września 2012, 00:00,

Zapraszamy na Piknik na 50-lecie OSP w Jeziórku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą sobotę 29 września 2012 roku o godz. 13:00 odbędą się uroczyste obchody 50-tej rocznicy założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziórku. Program uroczystości przewiduje m. in. mszę św. polową, wręczenia nowego sztandaru jednostce, odsłonięcie tablicy pamiątkowej, wręczenie medali i odznak dla zasłużonych działaczy OSP, piknik strażacki. Organizatorzy zapraszają serdecznie sympatyków straży pożarnej.

Piknik na 50-lecie OSP w Jeziórku
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie