Informacje18 stycznia 2018, 18:00,

Rafał Pacześ - Stand Up w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 stycznia 2018 roku o godz. 19:00 zapraszamy na występ Rafała Pacześ w ramach Stand Up Góra Kalwaria. Miejsce: Ośrodek Kultury ul.por.J.Białka 9, Góra Kalwaria. Ceny biletów: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu! Bilety do zakupu przez biletyna.pl

RAFAŁ PACZEŚ - STAND UP GÓRA KALWARIA

Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy. Pokaże na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien. W roli supportu pojawi się Adam Sobaniec!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 stycznia 2018, 19:00,

Supermenka - monodram w wykonaniu Jowity Budnik w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 stycznia 2018 roku o godz. 20:00 zapraszamy na monodram w wykonaniu Jowity Budnik pt.: Supermenka. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Bilety 25 złotych w przedsprzedaży, 35 złotych w dniu imprezy. Spektakl dla dorosłych widzów.

SUPERMENKA - MONODRAM W WYKONANIU JOWITY BUDNIK W PIASECZNIE

Supermenka - to opowieść o kilku latach życia współczesnej Polki. Kobiety wykształconej , inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. 90 minut na pokazanie takiego bogactwa doświadczeń, to bardzo mało. Chyba, że na scenie widzimy znakomitą aktorkę JOWITĘ BUDNIK, znaną między innymi z PLACU ZBAWICIELA, NIKIFORA, PAPUSZY, PTAKI ŚPIEWAJĄ W KIGALI, CICHEJ NOCY, NA DOBRE I NA ZŁE oraz M JAK MIŁOŚĆ, nagradzaną za główne role Złotymi Lwami i Orłem – Polską Nagrodą Filmową. W „Supermence” jak w życiu, dramat miesza się z komedią, ironia z życzliwością, filozofia z banałem, a śmiech następuje po łzach i wściekłości. Ponieważ jest to opowieść inteligentna więc podobnie jak w życiu inteligentnego człowieka, nie ma w niej czasu na nudę. W opowiadanej przez Jowitę Budnik historii pojawia się galeria groteskowych, choć z życia wziętych postaci. Desperackie próby bohaterki, aby poradzić sobie na niebezpiecznych zakrętach życia , wzbudzają z jednej strony wielki podziw, a z drugiej wywołuje salwy śmiechu.

SUPERMENKA - MONODRAM W WYKONANIU JOWITY BUDNIK W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie