Informacje2 marca 2011, 00:00,

Punkt Doraźnej Pomocy Lekarskiej w Górze Kalwarii

Wskutek likwidacji Nocnej Pomocy Lekarskiej w Górze Kalwarii, z dniem 3 marca zostaje uruchomiony Punkt Doraźnej Pomocy Lekarskiej, finansowany w całości z budżetu gminy. Punkt zlokalizowany będzie, w tym samym miejscu, gdzie do tej pory funkcjonowała NPL, czyli na terenie DPS-u i działał będzie w: dni robocze w godz. 18:00 - 23:00; soboty, niedziele i święta w godz. 9:00 - 19:00.

Punkt Doraźnej Pomocy Lekarskiej w Górze Kalwarii

Od 1 marca Nocna Opieka Zdrowotna (dawna NPL) dla powiatu piaseczyńskiego w zakresie stacjonarnym i wyjazdowym funkcjonuje w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Falck Medycyna w Piasecznie ul. Czajewicza 5/7 tel. 88 536 97 76
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje2 marca 2011, 00:00,

Grupa Nowalijki zaprasza na Nordic Walking po Zalesiu

Grupa Nowalijki z Piaseczna zaprasza mieszkańców, na wspólny Nordic Walking Dzień Kobiet, na trasie Zalesie Dolne - Zalesie Górne. Podczas spotkania, odbędzie się nauka chodzenia. Spotykamy się w najbliższą sobotę 5 marca 2011 roku o godz. 10.00, przy dawnym barze Amo w Zalesiu Dolnym. ZAPRASZAMY!

GRUPA NOWALIJKI ZAPRASZA NA NORDIC WALKING PO ZALESIU

Weź kijki i dobry humor! Dodatkowych informacji udzielają: Małgorzata Miernecka tel. 601 551 084, oraz Magda Salamonowska tel. 502 586 215.
autor/źródło: Małgorzata Miernecka