Informacje2 marca 2011, 00:00,

Grupa Nowalijki zaprasza na Nordic Walking po Zalesiu

Grupa Nowalijki z Piaseczna zaprasza mieszkańców, na wspólny Nordic Walking Dzień Kobiet, na trasie Zalesie Dolne - Zalesie Górne. Podczas spotkania, odbędzie się nauka chodzenia. Spotykamy się w najbliższą sobotę 5 marca 2011 roku o godz. 10.00, przy dawnym barze Amo w Zalesiu Dolnym. ZAPRASZAMY!

GRUPA NOWALIJKI ZAPRASZA NA NORDIC WALKING PO ZALESIU

Weź kijki i dobry humor! Dodatkowych informacji udzielają: Małgorzata Miernecka tel. 601 551 084, oraz Magda Salamonowska tel. 502 586 215.
autor/źródło: Małgorzata Miernecka

Informacje3 marca 2011, 00:00,

Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 3. numer

Ukazał się 3. numer gazety Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego! Drukowaną gazetę Okolica Flash, można znaleźć w Piasecznie m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy numer gazety: 3. numer gazety Okolica (pdf). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica Flash.

GAZETA OKOLICA FLASH

Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Okolica Flash.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: