Informacje14 marca 2009, 00:00,

Przyjdź na Hip-Hopowy Boom w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na HIP-HOPOWY BOOM czyli imprezę na 200 osób Grappin / Deejayng / Beatboxin! Impreza odbędzie się 14 marca 2009 roku, o godzinie 20:00 (wstęp od 19:00) w sali piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie.. Koniec imprezy, zaplanowany został na godz. 24:00. Wstęp 8 złotych. Podczas Hip Hopowy Boom zagrają: Al-Fatnujah, Zen, Biarra, UMR, MBH Ekipa, Cargo, Ankd, Jaco, DJ Tkaczu, Rufin MC.

Hip-Hopowy Boom w Ośrodku Kultury Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 marca 2009, 00:00,

Jak to smok zrobił jeden niefortunny krok w Kinie Uciecha

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza na przedstawienia teatralne dla dzieci z cyklu Aktywna Niedziela, podczas której będziecie mogli obejrzeć spektakl: JAK TO SMOK ZROBI£ JEDEN NIEFORTUNNY KROK. Ten spektakl, to opowieść o Smoczku Trzykroczku, który pojawia się w szpitalu na oddziale pediatrycznym. Nie zieje on ogniem i nie pożera małych dzieci. Jest stworem dobrotliwym i bardzo zabawnym, a przy tym niezgrabny przeraźliwie. Przekonajcie się o tym osobiście w Kinie Uciecha :)

Przedstawienie Jak to smok zrobił jeden niefortunny krok, zostanie wystawione w najbliższą niedzielę 15 marca 2009 roku, o godzinie 17:00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Koszt biletu to 8zł. Aktywna Niedziela to cykl spotkań teatralnych dla najmłodszych, które nie tylko bawią ale także i uczą. Aktywna Niedziela to doskonały sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na spektakl Jak to smok zrobił jeden niefortunny krok w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria