Informacje14 marca 2009, 00:00,

Jak to smok zrobił jeden niefortunny krok w Kinie Uciecha

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza na przedstawienia teatralne dla dzieci z cyklu Aktywna Niedziela, podczas której będziecie mogli obejrzeć spektakl: JAK TO SMOK ZROBI£ JEDEN NIEFORTUNNY KROK. Ten spektakl, to opowieść o Smoczku Trzykroczku, który pojawia się w szpitalu na oddziale pediatrycznym. Nie zieje on ogniem i nie pożera małych dzieci. Jest stworem dobrotliwym i bardzo zabawnym, a przy tym niezgrabny przeraźliwie. Przekonajcie się o tym osobiście w Kinie Uciecha :)

Przedstawienie Jak to smok zrobił jeden niefortunny krok, zostanie wystawione w najbliższą niedzielę 15 marca 2009 roku, o godzinie 17:00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Koszt biletu to 8zł. Aktywna Niedziela to cykl spotkań teatralnych dla najmłodszych, które nie tylko bawią ale także i uczą. Aktywna Niedziela to doskonały sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na spektakl Jak to smok zrobił jeden niefortunny krok w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje14 marca 2009, 00:00,

ZACZAROWANA ZATOKA na Bajkowej Niedzieli Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: ZACZAROWANA ZATOKA, w wykonaniu artystów Teatru Lalek Czarodziej. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 marca 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Przedstawienie ZACZAROWANA ZATOKA to bajka według opowiadania Haliny Auderskiej. Dwóch chłopców mieszkających nad morzem, spotyka złą królewnę Falę i ogromnego kraba. Opowieść o przyjaźni która, pokonuje wszelkie trudności. Teatr Lalek Czarodziej rozpoczął swoją działalność w 1947 roku. Dawniej teatr występuje pod nazwą: Teatr Czarodziej Stowarzyszenie Miłośników Teatru Lalek. Przez te wszystkie lata, na jego spektaklach wychowało się kilka pokoleń dzieci. Przedstawienia dostarczają widzom rozrywki, zabawy, ale przede wszystkim uczą. Aktorzy mobilizują dzieci do wyciągania wniosków z treści przedstawień i z morału jaki z nich wynika.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno