Informacje14 sierpnia 2009, 00:00,

Przetarg na świadczenie usług przewozowych w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


ZTM Warszawa, ogłosił przetarg na świadczenie usług przewozowych na lokalnych liniach L, funkcjonujących w ramach tzw. Wspólnego biletu w gminie Lesznowola. Wybrany w przetargu przewoźnik zobowiązany będzie wykonać w okresie od 24 sierpnia do 31 grudnia br. przewozy w wielkości ok. 140 tys. wozokilometrów (plus/minus pięć procent). Usługi mają być realizowane autobusami wyprodukowanymi najpóźniej w 2004 roku, napędzanymi silnikami spełniającymi ekologiczne normy emisji spalin na poziomie minimum EURO III. Każdy pojazd musi być wyposażony, w co najmniej 15 miejsc siedzących.

Zwycięzca przetargu będzie obsługiwał trzy funkcjonujące obecnie linie L:
L1 – z Piaseczna do Janek
L3 – z Piaseczna do Woli Mrokowskiej
L4 – z Lesznowoli do Mysiadła

W ramach oferty Wspólnego biletu w autobusach honorowane będą bilety ZTM: 30-dniowe (z wyłączeniem biletów na jedną linię),90-dniowe, dobowe, 3-dniowe, 7-dniowe, bilety seniora. Bilety jednorazowe, w cenie 2 złote - normalny oraz 1 zł – ulgowy, będzie emitował przewoźnik. Oferty w przetargu można było składać do 14 sierpnia (do godz. 9.45). Pierwszy przetarg na usługi przewozowe w Lesznowoli został rozstrzygnięty w marcu. O zamówienie ubiegały się dwie stołeczne firmy - PKS Warszawa oraz Warbus, którego oferta ostatecznie okazała się korzystniejsza. Linie L rozpoczęły kursowanie od 1 kwietnia. ¬ródło informacji: www.ztm.waw.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje16 sierpnia 2009, 00:00,

Piaseczyńskie Kino Plenerowe również w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyńskie Kino Plenerowe wyszło poza granice miasta Piaseczno i gramy również w Zalesiu Górnym. Mam przyjemność ogłosić Państwu, iż nawiązaliśmy współpracę z Panem Andrzejem Szczygielskim (kierownik nowo powstałej Świetlicy w Zalesiu Górnym). W związku z tym, mieszkańcy Zalesie Górnego i okolic, będą mieli okazję obejrzeć w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego filmy u siebie. Filmy będą wyświetlane na ścianie budynku Biblioteki w Zalesiu Górnym, mieszczącej się przy ulicy Wiekowej Sosny 4 (zobacz: mapa na zumi.pl)

Seanse filmowe, będą wyświetlane zawsze w sobotę o godz. 20:15 od 22 sierpnia do 5 września 2009 roku (3 seanse). Filmy, które będą prezentowane publiczności w Zalesiu Górnym, to te same które prezentujemy publiczności w ramach PKP, na parkingu obok UMiG Piaseczno. Z puli 8 filmów zostanę wybrane 3 filmy, które będą prezentowane: 22 sierpnia, 29 sierpnia, oraz 5 września - jakie? O tym zdecydują Państwo, wybierając filmy w ankiecie: znajdującej się po prawej stronie, na zielonym tle: www.pkp-info.blogspot.com Zapraszam do głosowania i do kina plenerowego w Zalesiu.
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska - pomysłodawca i koordynator projektu PKP
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie