Informacje16 sierpnia 2009, 00:00,

Piaseczyńskie Kino Plenerowe również w Zalesiu Górnym

Piaseczyńskie Kino Plenerowe wyszło poza granice miasta Piaseczno i gramy również w Zalesiu Górnym. Mam przyjemność ogłosić Państwu, iż nawiązaliśmy współpracę z Panem Andrzejem Szczygielskim (kierownik nowo powstałej Świetlicy w Zalesiu Górnym). W związku z tym, mieszkańcy Zalesie Górnego i okolic, będą mieli okazję obejrzeć w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego filmy u siebie. Filmy będą wyświetlane na ścianie budynku Biblioteki w Zalesiu Górnym, mieszczącej się przy ulicy Wiekowej Sosny 4 (zobacz: mapa na zumi.pl)

Seanse filmowe, będą wyświetlane zawsze w sobotę o godz. 20:15 od 22 sierpnia do 5 września 2009 roku (3 seanse). Filmy, które będą prezentowane publiczności w Zalesiu Górnym, to te same które prezentujemy publiczności w ramach PKP, na parkingu obok UMiG Piaseczno. Z puli 8 filmów zostanę wybrane 3 filmy, które będą prezentowane: 22 sierpnia, 29 sierpnia, oraz 5 września - jakie? O tym zdecydują Państwo, wybierając filmy w ankiecie: znajdującej się po prawej stronie, na zielonym tle: www.pkp-info.blogspot.com Zapraszam do głosowania i do kina plenerowego w Zalesiu.
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska - pomysłodawca i koordynator projektu PKP

Informacje17 sierpnia 2009, 00:00,

22 sierpnia przyjdź na Ognisko Sołeckie w Woli Mrokowskiej

Radny, Sołtys, Rada Sołecka i Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zapraszają na OGNISKO SO£ECKIE, które odbędzie się w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2009 o godzinie 17:00 w Woli Mrokowskiej. Miejsce zabawy: plac zabaw przy ulicy Wąskiej. Zaplanowano wspólne biesiadowanie i muzykowanie, przepyszne kiełbaski, tańce przy ognisku oraz dla dzieci przewidziana jest kolorowa niespodzianka. Zapraszamy na Ognisko Sołeckie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola