Informacje19 czerwca 2009, 00:00,

Przeboje Muzyki Filmowej, Musicalowej i Operowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Teatr Tańca Szansa zaprasza na I FESTIWAL NAJWIęKSZE PRZEBOJE MUZYKI FILMOWEJ, MUSICALOWEJ I OPEROWEJ. Festiwal odbędzie się 21 czerwca 2009 roku. Widowisko prezentowane będzie w sali widowiskowej Domu Parafialnego przy kościele pw. św. Anny w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10. Początek o godz. 19:30. Wystąpią: Teatr Tańca Szansa oraz gościnnie Tadeusz Kurasiewicz (akordeon, aranżacja utworów), Studio Scena i Zespół Artystyczny Styl. Impreza zorganizowana została w ramach realizacji projektu: Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 czerwca 2009, 00:00,

DNI GMINY LESZNOWOLA W £AZACH i W LESZNOWOLI


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Gminny Biblioteka Publiczna w Lesznowoli, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Mazowiecki Związek Pracodawców w Gminie Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli Serdecznie zapraszają na DNI GMINY LESZNOWOLA. W tym roku uroczystości obchodzić będziemy przez dwa dni (20 i 21 czerwca) w dwóch miejscach (Lesznowola, £azy). Zapraszamy na Dni Gminy Lesznowola.

DNI GMINY LESZNOWOLA

W sobotę, 20 czerwca 2009 roku od godz. 15:00 zapraszamy na stadion ZSP w Lesznowoli na dzień sportowy, podczas którego odbędą się rozgrywki, mecze, zabawy sportowe, konkursy i wiele innych atrakcji. O godz. 15:15 odbędzie się bardzo ciekawy mecz, w którym Samorząd Gminy Lesznowola zmierzy się z Reprezentacją Artystów Polskich. O godz. 17:00 VI Miting Lekkoatletyczny Gminy Lesznowola.


Kabaret OT.TO - Wakacje

W niedzielę, 21 czerwca 2009 roku od godz. 14:00 zapraszamy na teren ZSP w £azach na występy artystyczne dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy, koncerty rodzimych zespołów - zaśpiewa znana wszystkim Tęcza, Chór Mrokowiacy, młodzież ze Studia Piosenki oraz zespół wokalny Heksa. A wieczorem, gościć będziemy takie gwiazdy jak Kabaret OT.TO oraz zespół PECTUS.


PECTUS - To, co chciałbym Ci dać

Oprócz występów i zawodów sportowych przez te dwa dni planowanych jest wiele wspaniałych atrakcji jak wesołe miasteczka, byka rodeo, kulę zorbingową, strzelnicę, kolorowe stragany, Konkurs Wiedzy o Gminie i inne konkursy dla dzieci i młodzieży z nagrodami, wystawy artystyczne, malowanie buziek, catering i dużo dobrej zabawy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie