Informacje19 czerwca 2009, 00:00,

DNI GMINY LESZNOWOLA W £AZACH i W LESZNOWOLI

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Gminny Biblioteka Publiczna w Lesznowoli, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Mazowiecki Związek Pracodawców w Gminie Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli Serdecznie zapraszają na DNI GMINY LESZNOWOLA. W tym roku uroczystości obchodzić będziemy przez dwa dni (20 i 21 czerwca) w dwóch miejscach (Lesznowola, £azy). Zapraszamy na Dni Gminy Lesznowola.

DNI GMINY LESZNOWOLA

W sobotę, 20 czerwca 2009 roku od godz. 15:00 zapraszamy na stadion ZSP w Lesznowoli na dzień sportowy, podczas którego odbędą się rozgrywki, mecze, zabawy sportowe, konkursy i wiele innych atrakcji. O godz. 15:15 odbędzie się bardzo ciekawy mecz, w którym Samorząd Gminy Lesznowola zmierzy się z Reprezentacją Artystów Polskich. O godz. 17:00 VI Miting Lekkoatletyczny Gminy Lesznowola.

Kabaret OT.TO - Wakacje

W niedzielę, 21 czerwca 2009 roku od godz. 14:00 zapraszamy na teren ZSP w £azach na występy artystyczne dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy, koncerty rodzimych zespołów - zaśpiewa znana wszystkim Tęcza, Chór Mrokowiacy, młodzież ze Studia Piosenki oraz zespół wokalny Heksa. A wieczorem, gościć będziemy takie gwiazdy jak Kabaret OT.TO oraz zespół PECTUS.

PECTUS - To, co chciałbym Ci dać

Oprócz występów i zawodów sportowych przez te dwa dni planowanych jest wiele wspaniałych atrakcji jak wesołe miasteczka, byka rodeo, kulę zorbingową, strzelnicę, kolorowe stragany, Konkurs Wiedzy o Gminie i inne konkursy dla dzieci i młodzieży z nagrodami, wystawy artystyczne, malowanie buziek, catering i dużo dobrej zabawy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje19 czerwca 2009, 00:00,

NOC KUPA£Y czyli Cuda-Wianki w Gassach nad Wisłą

Sołtys i Rada Sołecka Wsi Gassy, OSP i Koło Gospodyń, Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na festyn organizowany w Gassach z okazji zbliżającej się Nocy Świętojańskiej tj: Noc Kupały, czyli Cuda -Wianki w Gassach nad Wisłą. Impreza odbędzie się w sobotę 20 czerwca 2009 roku w godz. od 16:00 do 02:00. Zapraszamy na Noc Kupały!

Noc Kupały, czyli Cuda -Wianki w Gassach nad Wisłą program:
- wesołe miasteczko dla dzieci ( urządzenia do zabawy) - wstęp wolny już od 16.00
- zawody sportowe (organizacja GOSIR) - od 16.00
- występ zespołu Rondo (17.00-18.00)
- turniej rycerski (18.00 - 19.00)
- wicie wianków - konkurs z nagrodami
- pokaz sztucznych ogni (ok.. 22.00)
- bufet i piwo
- do tańca przygrywać będzie zespół na żywo (od 19.00)
- oraz inne niespodzianki
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin