Informacje17 marca 2007, 00:00,

Praca w markecie budowlanym A.R. Skład w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Górze Kalwarii przybywa nowych miejsc pracy. W piątkowej gazecie Kurier Południowy pojawiło się ogłoszenie firmy A.R. Skład Grupa PSB z Góry Kalwarii, która ogłosiła, że poszukuje pracowników do swojego marketu budowlanego. Poszukiwane są zarówno kobiety jak i mężczyźni w wieku 25-40 lat na stanowiska: kasjerka; pracownik biurowy; doradca klienta działu: elektrycznego, hydraulicznego, farby – lakiery, narzędzia, elektronarzędzia; pracownik magazynowy. Mile widziana jest praktyka w markecie.

A.R. Skład Grupa PSB Góra Kalwaria
kliknij aby powiększyć

Firma A.R. Skład oferuje: stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, szkolenia asortymentowe, pracę w młodym zespole i miłej atmosferze, stałą umowę o pracę (ZUS).

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (022) 736-16-40 w celu umówienia spotkania.
Spotkania odbędą się w dniach 26-27 marca 2007 roku.

Kilka słów o A.R. Skład: Firma oferuje Państwu szeroka gamę produktów z branży ogólnobudowlanej i remontowej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W firmie A.R. Skład mogą Państwo kupić ponad 5000 pozycji z branży ogólnobudowlanej i remontowej, począwszy od drobnych uszczelek, zawiasów czy wierteł przez 70 rodzajów gwoździ, 150 rodzajów śrub i wkrętów, armaturę sanitarną, pełny wybór elektronarzędzi, płyty gipsowe, do cegły, cementu i pokryć dachowych. Więcej informacji o firmie znajdziecie na ich stronie internetowej: www.ar-sklad.com.pl

A.R. Skład
ul. Kalwaryjska 8 (Skład)
ul. Wojska polskiego 3 (Oddział)
05-530 Góra Kalwaria
e-mail: ar-sklad@ar-sklad.com.pl
strona: www.ar-sklad.com.pl
dojazd: mapa (.jpg)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje18 marca 2007, 00:00,

Poliklinika MSWiA w Piasecznie - opinia o szpitalu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Chciałabym zainteresować Was sytuacją Naszego Szpitala w Piasecznie. Jak pewnie pamiętacie zawsze było to miejsce nazywane potocznie przez ludzi "ostatecznością". Mówiło się, że jak tam kogoś już zawieźli to sam na pewno, o własnych siłach nie wyjdzie. Dwa lata temu, kiedy stan szpitala był nie do przyjęcia, budynek przeznaczony był do rozbiórki, mieszkańcy zadawali pytania o przyszłość opieki medycznej w naszym mieście, w 2005 roku Centralny Szpital Kliniczny MSWiA nawiązał współpracę ze Starostwem Powiatowym w Piasecznie i Samodzielnym Zespołem Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Piasecznie, obejmując tym samym opieką medyczną mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego w oparciu o istniejącą bazę lokalową i sprzętową.

Na podstawie zawartej umowy warszawska placówka świadczy mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego usługi medyczne w zakresie, w jakim były świadczone w szpitalu w Piasecznie. CSK przejął również pogotowie, specjalistyczne lecznictwo ambulatoryjne oraz rehabilitację. W celu realizacji umowy Szpital Powiatowy w Piasecznie wraz z budynkiem przychodni i obiektami technicznymi przy ul. Mickiewicza w Piasecznie, a także budynek pogotowia przy ul. Kościuszki wydzierżawiony został Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSWiA.

Poliklinika MSWiA szpital w Piasecznie

Wraz z przejęciem kontraktu na świadczenie usług medycznych powołano Poliklinikę Piaseczno, rozpoczynając tym samym nowy etap rozwoju i świadczenia usług medycznych. Zmiany są widoczne już patrząc na sam budynek, dużo lepsze warunki są również w środku. Niestety niedawno musiałam często przebywać w tym miejscu, ale to "niestety" znaczy tylko, dlatego, że odwiedziłam tam najbliższą mi osobę. Same warunki i opieka bardzo mile mnie zaskoczyły. Jest to naprawdę bardzo zadbany szpital, bardzo miła i pomocna obsługa, pokoje dla chorych dwu, lub najwięcej czteroosobowe. W każdym pokoju łazienka. Poza tym jedzenie podawane pacjentom jest naprawdę smaczne. Mam tylko nadzieje, że Szpital mając taki byt od dwóch latach będzie w stanie dalej się rozwijać. Myślę, że warto to wiedzieć, ponieważ, wszystkim mieszkańcom pozostaje w pamięci stary szpital i jego warunki. Zresztą też nie powinniśmy się dziwić bezradności osób tam pracujących, jeżeli budynek nieremontowany miał prawie 40 lat.

Więcej informacji na temat opieki medycznej Szpitala w Piasecznie możecie znaleźć na stronie: www.cskmswia.pl.
autor/źródło: Sylwia Wolska - moderator forum powiatu piaseczyńskiego
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie