Informacje28 lipca 2008, 00:00,

Półkolonie w £azach - Dobra Wola poszukuje wolontariuszy

Stowarzyszenie na rzecz osób upośledzonych umysłowo lub fizycznie DOBRA WOLA, już po raz kolejny organizuje PÓ£KOLONIE LETNIE dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, które odbywać się będą na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w £azach koło Magdalenki. W tym roku, półkolonie letnie odbędą się w okresie od 1 do 26 sierpnia 2008 roku. Zajęcia mają charakter rehabilitacyjno - rekreacyjny. Niepełnosprawne dzieci bawią się, odpoczywają, korzystają z różnorodnych zajęć przygotowanych przez organizatorów.

Stowarzyszenie Dobra Wola, potrzebuje pomocy w postaci osobistego udziału ludzi dobrej woli, podczas trwania turnusu w godzinach od 8:00 do 16:00. Wszystkich zainteresowanych udziałem w półkoloniach wolontariuszom, organizatorzy zapewniają posiłek, dojazd i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Liczą na Was w pełnym lub częściowym wymiarze trwania turnusu. Nawet kilka godzin waszego pobytu dla ich podopiecznych, będzie radością i przyczyni się do budowania wspaniałej idei integracji.

Organizatorzy gorąco zapraszają do udziału w półkoloniach Dobrej Woli 2008. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 0602-748-816 lub (022) 750-95-49, albo mailem na adres: jzal@poczta.onet.pl Więcej informacji, na temat Stowarzyszenia Dobra Wola, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.dobrawola.org.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje28 lipca 2008, 00:00,

Uwaga Ważny Komunikat Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno informuje wszystkich mieszkańców, że na podstawie paragrafu 10 ust. 3, 4 i paragrafu 11 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października 2006 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. Nr 191, poz. 1415) w dniu 1 sierpnia 2008 r. o godz. 17:00 przeprowadzony będzie w Piasecznie trening systemu wykrywania i alarmowania, polegający na uruchomieniu sygnału alarmowego w formie sygnału dźwiękowego, modulowanego trwającego 1 minutę.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno