Informacje28 marca 2014, 00:00,

Połfinał Pucharu Polski Kobiet w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W sobotę 29 marca 2014 roku zapraszamy na Stadion Miejski GOSIR w Piasecznie, gdzie o godz. 11.00 rozpocznie się półfinałowy mecz Pucharu Polski Kobiet z udziałem KS GOSIRKI. Piaseczyńskie piłkarki zmierzą się z KKPK MEDYK z Konina. Trzymamy mocno kciuki!

Połfinał Pucharu Polski Kobiet w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 marca 2014, 00:00,

Krąg Opowieści Porodowych w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Douli, w ostatnim jego dniu tj.: w piątek 28. Marca 2014 roku w różnych miejscach Polski, także w Piasecznie, spotkają się kobiety, matki i stworzą Krąg Opowieści Porodowych. Spotkania te odbędą się pod patronatami Stworzyszenia Doula w Polsce, portalu Vivat Poród i Szkoły Rodzenia Gaja. Spotkanie jest bezpłatne!

Krąg Opowieści Porodowych w Piasecznie

Myśl przewodnia KOP to „pozytywnie o porodzie”. Chodzi o to, by kobiety dzieliły się dobrymi wspomnieniami z porodów, przekaz ten ma trafiać do przyszłych mam - by oswoiły poród, by wiedziały, że może to być nie tylko ważny i trudny moment życia, ale przede wszystkich piękny i niosący pozytywne wspomnienia. Taki poród ułatwia wkroczenie na drogę macierzyństwa. Dlatego jeśli jesteś mamą przyjdź i opowiedz pozytywnie o porodzie! Planujesz dziecko, jesteś w ciąży? Przyjdź i posłuchaj, niech pozytywny przekaz porodu idzie w świat. Spróbujmy odczarować poród i sprawić by był to najpiękniejszy dzień życia!

Krąg Opowieści Porodowych - Piaseczno
28.03.2014, godz. 17:00-19:00
Miejsce: Dom Parafialny Kościoła Św. Anny, Pl. Piłsudskiego 10, wejście obok USC
Zgłoszenia: Ola 0 668 275 976, stworzonebyrodzic@wp.pl
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie