Popularny: 500 odsłonInformacje31 października 2019, 07:42,

Zmiany kursów autobusów na linii L24 w Piasecznie

Zmiany kursów autobusów na linii L24 w Piasecznie

Od dnia 4 listopada 2019 r. nastąpi zmiana rozkładu jazdy linii uzupełniającej L24. Rozkład zostanie przystosowany do połączeń komunikacyjnych w Skolimowie i jednocześnie umożliwi przyjazd do Piaseczna przed godz. 8:00.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ponadto zostanie uruchomiony dodatkowy skrócony przejazd L24 przez Chyliczki i Chylice do Piaseczna, który zapewni podtrzymanie funkcjonalności byłej linii P-2 w zakresie dowozu do szkoły w Chylicach przed godziną 8:00. 28 października firma ZTM Warszawa potwierdziła przygotowania do wprowadzenia powyższych zmian.

Nowy rozkład L24 będzie z wyprzedzeniem opublikowany na stronie: www.ztm.waw.pl

autor/źródło: piaseczno.eu

Napisz komentarz

Artykuł partnerski31 października 2019, 07:36,

Pakowanie jedzenia w gastronomii

Pakowanie jedzenia w gastronomii

Uwzględnienie w ofercie restauracji czy baru dań na wynos wiąże się z koniecznością ich odpowiedniego zapakowania. Pakunek taki powinien utrzymywać temperaturę, być stabilny i estetyczny. Rozwiązaniem są pojemniki plastikowe i styropianowe, które - w zależności od modelu - spełniać mogą różne funkcje.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1. Pojemniki styropianowe

2. Kubki na napoje i degustacyjne

3. Dodatki

Oprócz pojemników, przydatne okażą się także dodatkowe akcesoria: sztućce oraz torby.

Pojemniki styropianowe

Ich zaletą jest dobra izolacja termiczna, a więc zachowanie odpowiedniej temperatury jedzenia znajdującego się w środku. Pozwala to na dogodny transport zarówno przez samego klienta, jak i za pośrednictwem dostawcy. Poszczególne pojemniki styropianowe różnią się konstrukcyjnie. Występują w wariancie niedzielonym lub z przegrodami, pozwalającymi na oddzielenie poszczególnych smaków lub składowych posiłku. W ofercie producentów znajdują się także praktyczne miski. Konstrukcja pojemników powinna umożliwiać swobodne jedzenie posiłków wprost z opakowania, co nadaje większą wygodę.

Kubki na napoje i degustacyjne

Kubki plastikowe są wygodne, odporne na uszkodzenia, a - dzięki rozwiązaniom oferowanym przez producentów - także estetyczne. Sprawdzają się w gastronomii oraz podczas imprez obsługiwanych przez firmy cateringowe ze względu na łatwość transportu i komfort użytkowania. To jednak nie tylko sposób na wygodne serwowanie napojów. Kupić można również kubki degustacyjne, które pozwalają w elegancki sposób serwować niewielkie porcje drobnych przekąsek zimnych, sałatek oraz deserów. Występują one w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów. Niektóre propozycje obejrzeć można na: https://www.opakowanianawynos.pl/16-kubki-plastikowe.

Dodatki

Pojemniki styropianowe i plastikowe funkcjonalnie uzupełnione mogą zostać o dodatkowe akcesoria. Torby papierowe (z nadrukiem firmowym lub bez) to ułatwienie transportu, zaś dodawane do zamówień sztućce z drewna docenią szczególnie osoby zamawiające posiłki do pracy lub w trasę. Ciekawym pomysłem są także pojemniki na sos, dzięki którym łatwiej jest zachować apetyczny wygląd dania.

 

Dzisiejsze pojemniki styropianowe obiadowe występują w wielu wymiarach i kształtach. Tym sposobem bardzo łatwo jest dopasować je do specyfiki danego stoiska gastronomicznego, baru i restauracji. Tym sposobem sprawdzą się niemal wszędzie: od modnych w ostatnim czasie food trucków, przez bary szybkiej obsługi i firmy cateringowe, aż po bardziej eleganckie lokale. Swobodnie wykorzystać je można zarówno do potraw na ciepło, jak i zimnych przekąsek.

autor/źródło: opakowanianawynos.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie