Informacje17 lutego 2012, 00:00,

Pokaz filmów deskorolkowych w Konstancinie

Projekt Społeczny Skatepark w K-J oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na pokaz filmu deskorolkowego: ZIEMIA OBIECANA, oraz premierę filmu FANCY FREE autorstwa Piotra Kubickiego. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 18 lutego 2012 roku o godz. 18.00 w KDK na Grapie, przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

POKAZ FILMÓW DESKOROLKOWYCH W KONSTANCINIE

Ziemia Obiecana to pierwszy film autorstwa Kuby Dziworskiego, w którym będzie można obejrzeć triki i miejscówki z £odzi, która od zawsze miała silną deskorolkową reprezentację. W filmie występują : Dominik Gałek, Paweł Burchardt, £ukasz Hołdrowicz, Jakub Chęćka i inni. Jest to niezależny projekt, który powstawał zwyczajnie podczas wspólnej jazdy na spotach w takich miastach jak £ódź, Warszawa, Praga, Katowice, Kraków, Częstochowa, Płock czy Barcelona.

Druga z produkcji to autorski film Fancy Free, młodzieży projektu Skatepark w K-J, czyli Społecznej Inicjatywy Młodzieży na Rzecz Budowy Skateparku w Konstancinie. Będzie można zobaczyć jak wygląda deskorolkowe życie w Konstancinie, poznać lokalne miejscówki oraz skaterów. Podsumowane zostaną również wyniki konsultacji społecznych pt. Zaprojektuj Skatepark, a inicjatorzy budowy skateparku w Konstancinie skomentują analogiczną inicjatywę z Piaseczna, oraz opowiedzą o potencjalnych zmianach w projekcie budowy skateparku. Więcej o projekcie skateparku w Konstancinie, można przeczytać na łamach strony internetowej Skatepark w K-J: skateparkkonstancin.blogspot.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje17 lutego 2012, 00:00,

18 lutego Turniej Tenisa Stołowego w Baniosze

Andrzej Pietrzak, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zapraszają na XIII Turniej Tenisa Stołowego o puchar radnego Andrzeja Pietrzaka, który odbędzie się 18 lutego 2012 roku. Miejsce: Zespół Szkół w Baniosze przy ul. Szkolnej 1 (www.zsbaniocha.mgk.pl). Wstęp wolny. Obowiązkowe obuwie zmienne.

XIII TURNIEJ TENISA STO£OWEGO O PUCHAR RADNEGO ANDRZEJA PIETRZAKA

Kategorie zawodów: szkoła podstawowa - chłopcy i dziewczęta, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy, OPEN kobiet, OPEN mężczyzn. Program zawodów: godz. 9.00-10.00: rozgrzewka i zapisy, godz. 10.00: otwarcie zawodów, godz. 10.00-14.00: zawody i wręczanie nagród.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria