Informacje17 lutego 2012, 00:00,

18 lutego Turniej Tenisa Stołowego w Baniosze

Andrzej Pietrzak, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zapraszają na XIII Turniej Tenisa Stołowego o puchar radnego Andrzeja Pietrzaka, który odbędzie się 18 lutego 2012 roku. Miejsce: Zespół Szkół w Baniosze przy ul. Szkolnej 1 (www.zsbaniocha.mgk.pl). Wstęp wolny. Obowiązkowe obuwie zmienne.

XIII TURNIEJ TENISA STO£OWEGO O PUCHAR RADNEGO ANDRZEJA PIETRZAKA

Kategorie zawodów: szkoła podstawowa - chłopcy i dziewczęta, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy, OPEN kobiet, OPEN mężczyzn. Program zawodów: godz. 9.00-10.00: rozgrzewka i zapisy, godz. 10.00: otwarcie zawodów, godz. 10.00-14.00: zawody i wręczanie nagród.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje17 lutego 2012, 00:00,

Imieniny Konstancji - Stara Papiernia Konstancin

Konstanciński Dom Kultury i Stara Papiernia w Konstancinie-Jeziornie serdecznie zapraszają mieszkańców na IMIENINY KONSTANCJI. Impreza odbędzie się w sobotę 18 lutego 2012 roku w godz.. 12.00-18.00, oraz w niedzielę 19 lutego 2012 roku w godz. 11.00- 18.00 w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny! To już druga edycja imprezy poświęconej pamięci Konstancji z Potulickich Skórzewskiej, matki Witolda hr. Skórzewskiego, założyciela Konstancina. W programie: kiermasze, wystawy, koncerty, spotkania z historią oraz kolejne próby odpowiedzi na pytanie, kim była i kim jest dla współczesnych Konstancja.

IMIENINY KONSTANCJI W STAREJ PAPIERNI W KONSTANCINIE

Imieniny Konstancji w Konstancinie-Jeziornie:

Sobota, 18 lutego 2012

12.00 - 18.00 - Rodzinne Warsztaty Koralikowe I piętro Starej Papierni
18.00 - uroczyste odsłonięcie portretu Konstancji I piętro Starej Papierni
18.30 - koncert Carmen Azuar - Kawiarnia Papieróffka
Ponadto od 11.00 do 18.00 na I piętrze Starej Papierni
Kobiety i moda, kobiety w stylu z epoki, wystawa malarstwa Anny Halarowicz, Elżbiety Pazery, Witolda Pazery Galeria Steel Forest, Pokaz biżuterii Andjelki Mihalić Galeria Steel Forest oraz spotkanie z Krówką - ciągutką mleczną, konsultacje kosmetyczne z firmą Mary Kay, Prezentacja i promocja produktów Apple

Niedziela, 19 lutego 2012

12.00 - 14.00 - Szafa Konstancji. Dawniej i dziś - warsztaty plastyczne dla dzieci od lat 5 I piętro Starej Papierni
18.00 - koncert Moniki Chrząstowskiej - Kawiarnia Papieróffka
Ponadto, od 11.00 na 18.00 na I piętrze Starej Papierni
Kobiety i moda, kobiety w stylu z epoki, wystawa malarstwa Anny Halarowicz, Elżbiety Pazery, Witolda Pazery Galeria Steel Forest, Pokaz biżuterii Andjelki Mihalić Galeria Steel Forest oraz spotkanie z Krówką - ciągutką mleczną, konsultacje kosmetyczne z firmą Mary Kay, prezentacja i promocja produktów Apple.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna