Informacje4 września 2019, 15:42,

Taneczne pożegnanie lata

Zakończmy lato tanecznym krokiem

Zakończmy lato tanecznym krokiem

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę ( 8 września br.) na niezapomniany wieczór taneczny do Altany przy Hugonówce. Gwarantowana świetna zabawa przy rytmach starszych ponadczasowych szlagierów, jak i również najnowszych hitów.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 4
Koniecznie musisz tam być!


Każdy znajdzie coś dla siebie. Pląsy na parkiecie rozpoczną się o godz. 19.00

Miejsce:
Altana przy Hugonówce, ul. Mostowa 15
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

autor/źródło: KDK Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje4 września 2019, 14:40,

Kayah The Best Of - koncert na pożegnanie lata

Sprawdź co Centrum Kultury przygotowało na Zakończenie Lata

Sprawdź co Centrum Kultury przygotowało na Zakończenie Lata

W Piasecznie na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w ostatni weekend września (28 września br.) odbędzie się koncert na zakończenie tegorocznego lata - „Kayah The Best Of” oraz maping o historii miasta oparty na udźwiękowionym słuchowisku autorstwa Wojciecha Letkiego zakończony pokazem laserowym.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 12
Artystka polskiej sceny muzycznej zagra na Zakończenie Lata

Zabawa murowana. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Oczywiście wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy !

Tematem słuchowiska jest rozmowa ojca (aktor – Grzegorz Emanuel) z synem (Józef Ciechomski) na temat historii Piaseczna na przestrzeni wieków. Słuchowisko uzupełnione jest mapingiem (wyświetlanym na ścianie kamienicy znajdującej się przy południowej granicy parkingu) dotyczącym zarówno historii miasta jak i ważnych wydarzeń w historii Polski. Całość zakończy pokaz laserów.

Wojciech Letki - pisarz, grafik, autor słuchowisk radiowych. Mieszkaniec Piaseczna, członek piaseczyńskiego Klubu Poszukiwaczy Słowa.

KAYAH - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku.

autor/źródło: CK w Piasecznie

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie