Informacje22 grudnia 2011, 00:00,

Podziękowania za udział w akcji RADOSNA WIGILIA 2011

Jak co roku, tak i w tym roku 18 grudnia, Klub Sportowy Piaseczno zamienił się w Mikołajowe Królestwo. Radosna Wigilia to impreza charytatywna organizowana od 2005 roku, skierowana do najuboższych rodzin naszej gminy, przede wszystkim do samotnie wychowujących matek. W tym roku udało się zapewnić wspaniałe, świąteczne przeżycia 220. dzieciom jak i ich rodzicom.

RADOSNA WIGILIA 2011

Dzieci, wskazane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zostały wraz z rodzicami zaproszone i dowiezione autokarami na świąteczne spotkanie, gdzie oprócz paczek otrzymały odzież, zabawki, słodycze oraz dofinansowanie do ferii. Do akcji włączyły się wszystkie przedszkola gminy Piaseczno. Placówki te zorganizowały zbiórkę zabawek oraz wykonały piękne elementy dekoracji sali gimnastycznej, na której odbyła się impreza. Sklepy spożywcze zapewniły słodycze natomiast piaseczyńskie firmy i instytucje ufundowały dzieciom kosmetyki, środki czystości, odzież. Podczas imprezy mali goście mieli także zapewniony poczęstunek, świąteczne występy, śpiewanie kolęd oraz inne atrakcje. Imprezie towarzyszyła ciepła, serdeczna atmosfera pełna radości i uśmiechu dzieci. Patronat nad imprezą objął Zdzisław Lis - Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

Obejrzyj reportaż z Radosnej Wigilii
Obejrzyj filmowy reportaż z Radosnej Wigilii 2011
www.itvpiaseczno.pl

PODZIęKOWANIA: Pragnę gorąco podziękować wszystkim ludziom zaangażowanym w organizację akcji Radosna Wigilia. Od siedmiu lat mam możliwość przebywania wśród wspaniałych osób o niebywałej energii i radości, niosących wiele dobra. Dziękuję za ich bezinteresowność, zaangażowanie, determinację a przede wszystkim skromność w tym co robią. Czuję się zaszczycona pracując w tak niesamowitym zespole. Dziękuję moim synom Oskarowi i Sergiuszowi, którzy mimo swego młodego wieku, dają mi dużo wsparcia w tym co robię. Dziękuję władzom gminy Piaseczno: burmistrzowi Zdzisławowi Lisowi, wiceburmistrzowi Danielowi Putkiewiczowi i wiceburmistrz Honoracie Kalicińskiej, radnym gminy: Krzysztofowi Dudkowi i Andrzejowi Mizerskiemu oraz radnym powiatu piaseczyńskiego: Katarzynie Obłąkowskiej-Kubiak, Piotrowi Kandybie, Włodzimierzowi Rasińskiemu i Dorocie Mroczek, za wkład i pomoc w przygotowania radosnej Wigilii 2011. To bardzo ważne mieć wśród ludzi decydujących o naszych lokalnych sprawach tak pracowite osoby, które nie boją się wyzwań i odpowiedzialności. Dzieląc się z innymi pokazujemy ile jesteśmy warci.

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO 2011     RADOSNA WIGILIA PIASECZNO 2011
kliknij, aby powiększyć zdjęcia z tegorocznej Radosnej Wigilii

Ze świątecznymi życzeniami
autor/źródło: Kasia Kondraciuk

Informacje8 grudnia 2011, 00:00,

Koncert charytatywny z okazji RADOSNA WIGILIA 2011

Zapraszam wszystkich zwolenników dzielenia się uśmiechem i niesienia radości na koncert charytatywny, który odbędzie się z myślą o uczestnikach RADOSNEJ WIGILII 2011 w Klubie Bilardowym 8 Ball Club. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 10 grudnia 2011 roku o godz. 20.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku).

KONCERT CHARYTATYWNY Z OKAZJI RADOSNA WIGILIA 2011

Wieczór umili swym najnowszym repertuarem piaseczyński zespół MANAUS w składzie: Arkadiusz Zewar - wokal, gitara, Paweł Górski - wokal, gitara, Brunon Niewiński - gitara basowa, Krzysztof Rukat - gitara elektryczna, Marcin Adamski - perkusja, Jakub Bruszewski - instrumenty perkusyjne. Strona internetowa: www.manaus.dcx.pl

Dochód ze sprzedaż biletów przeznaczony zostanie na zakup przyborów szkolnych dla uczestników: Radosnej Wigilii 2011. Cena biletu 15 zł Ambasadorami Radosnej Wigilii 2011 są: Daniel Putkiewicz I Wiceburmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Piotr Kandyba Wiceprzewodniczący Komisji Strategii Gospodarczej oraz Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Piaseczyńskiego. Zapraszam na koncert charytatywny.
autor/źródło: Kasia Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno