Informacje8 grudnia 2011, 00:00,

Koncert charytatywny z okazji RADOSNA WIGILIA 2011

Zapraszam wszystkich zwolenników dzielenia się uśmiechem i niesienia radości na koncert charytatywny, który odbędzie się z myślą o uczestnikach RADOSNEJ WIGILII 2011 w Klubie Bilardowym 8 Ball Club. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 10 grudnia 2011 roku o godz. 20.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku).

KONCERT CHARYTATYWNY Z OKAZJI RADOSNA WIGILIA 2011

Wieczór umili swym najnowszym repertuarem piaseczyński zespół MANAUS w składzie: Arkadiusz Zewar - wokal, gitara, Paweł Górski - wokal, gitara, Brunon Niewiński - gitara basowa, Krzysztof Rukat - gitara elektryczna, Marcin Adamski - perkusja, Jakub Bruszewski - instrumenty perkusyjne. Strona internetowa: www.manaus.dcx.pl

Dochód ze sprzedaż biletów przeznaczony zostanie na zakup przyborów szkolnych dla uczestników: Radosnej Wigilii 2011. Cena biletu 15 zł Ambasadorami Radosnej Wigilii 2011 są: Daniel Putkiewicz I Wiceburmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Piotr Kandyba Wiceprzewodniczący Komisji Strategii Gospodarczej oraz Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu Piaseczyńskiego. Zapraszam na koncert charytatywny.
autor/źródło: Kasia Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno

Informacje6 grudnia 2011, 00:00,

Spotkanie autorskie z Czesławą Ochman w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na autorskie spotkanie z Czesławą Ochman, które odbędzie się w najbliższy czwartek 8 grudnia 2011 roku o godz. 19.00 Spotkanie będzie miało miejsce w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie!

SPOTKANIE AUTORSKIE Z CZES£AW¡ OCHMAN W PIASECZNIE

Czesława Ochman ur. 1953 r. wychowała się i mieszka w Tomicach na Mazowszu. Ukończyła Technikum Elektryczne w Zalesiu Dolnym. Obecnie jestem na wcześniejszej emeryturze. Uczęszcza na Uniwersytet Trzeciego Wieku w Górze Kalwarii oraz jest członkiem Klubu Poszukiwacza Słowa w Piasecznie. Po śmierci Mamy w 2007 r. zaczęła pisać wiersze, co dla niej samej było dużym zaskoczeniem. Tomik Gdy szepcze wiatr jest jej debiutem literackim. Gdy szepcze wiatr jest bardzo osobistym tomikiem poezji, mówiącym o radości życia, tęsknocie i marzeniach. Są to bardzo optymistyczne wiersze opowiadające o naszym życiu codziennym, przyrodzie i przeżyciach autorki.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno