Informacje6 grudnia 2011, 00:00,

Spotkanie autorskie z Czesławą Ochman w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na autorskie spotkanie z Czesławą Ochman, które odbędzie się w najbliższy czwartek 8 grudnia 2011 roku o godz. 19.00 Spotkanie będzie miało miejsce w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie!

SPOTKANIE AUTORSKIE Z CZES£AW¡ OCHMAN W PIASECZNIE

Czesława Ochman ur. 1953 r. wychowała się i mieszka w Tomicach na Mazowszu. Ukończyła Technikum Elektryczne w Zalesiu Dolnym. Obecnie jestem na wcześniejszej emeryturze. Uczęszcza na Uniwersytet Trzeciego Wieku w Górze Kalwarii oraz jest członkiem Klubu Poszukiwacza Słowa w Piasecznie. Po śmierci Mamy w 2007 r. zaczęła pisać wiersze, co dla niej samej było dużym zaskoczeniem. Tomik Gdy szepcze wiatr jest jej debiutem literackim. Gdy szepcze wiatr jest bardzo osobistym tomikiem poezji, mówiącym o radości życia, tęsknocie i marzeniach. Są to bardzo optymistyczne wiersze opowiadające o naszym życiu codziennym, przyrodzie i przeżyciach autorki.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 grudnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Siatkowy w Uwielinach

W imieniu Komisji Polityki Społecznej serdecznie zapraszamy mieszkańców, na turniej szóstek w piłce siatkowej dla młodzieży i dorosłych: MIKO£AJKOWY TURNIEJ SIATKOWY. Turniej odbędzie się 10 grudnia 2011 roku w godz. od 14.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej w Uwielinach. Zapisy bezpośrednio przed turniejem lub telefonicznie u Pana Zbigniewa Bulickiego (22) 727 07 72.

MIKO£AJKOWY TURNIEJ SIATKOWY
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów