Informacje7 grudnia 2013, 00:00,

Po co nam ta cisza? wieczór słowno-muzyczny

8 grudnia 2013 roku o godz. 19:00 odbędzie się w kościele św. Huberta XXII wieczór słowno-muzyczny (i też plastyczny) pn.: Po co nam ta cisza? Wystąpią: Agnieszka Gamdzyk, Laura Barszka, Paweł Królikowski, Grzegorz Nowik, Antek Królikowski i na skrzypcach zagra Debora Kramarczyk. Po XXII wieczorze słowno-muzycznym, czyli ok. godz. 20:00 serdecznie zapraszamy do Galerii Pi w piwnicy Domu Wisłockich ul. Pionierów 13/15 na finisaż wystawy Wiesława Szamockiego. Zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny do Zalesia Górnego.

PO CO NAM TA CISZA? WIECZÓR S£OWNO-MUZYCZNY
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 grudnia 2013, 00:00,

BAJKOWA NIEDZIELA W STAREJ IWICZNEJ

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na Bajkową Niedzielę, która odbędzie się 8 grudnia 2013 roku o godz. 16.00, w świetlicy GOK przy ul. Nowej 6 w Starej Iwicznej. Wstęp bezpłatny. Po przedstawieniu teatralnym - Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na Kiermasz Książki Przeczytanej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowych lektur do gminnej biblioteki. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Starej Iwicznej!

BAJKOWA NIEDZIELA W STAREJ IWICZNEJ
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola