Informacje24 lutego 2018, 15:00,

Planeta Podwórko w KDK Hugonówka

24 lutego 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na musical dla dzieci i młodzieży pt.: Planeta Podwórko. Reżyseria - Ewa Cielesz, muzyka - Misza Hairulin, choreografia - Anna Bajer. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety dla dzieci - 10 zł, dla dorosłych - 15 zł.

PLANETA PODWÓRKO

Planeta Podwórko „Dziś prawdziwych podwórek już nie ma…” – można by zanucić nieco zmienioną formę popularnej piosenki. A szkoda, bo to podwórka właśnie potrafiły najlepiej przygotować dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie, aktywizowały, uczyły kreatywności i samodzielności. Planeta Podwórko to spektakl musicalowy dla dzieci i o dzieciach, które stykają się z problemem niepełnosprawności. Poznają niewidomą Majkę i postanawiają włączyć ją do wspólnej zabawy. Obiecują jej mamie, zę się nią zaopiekują. Niestety, Majka znika. Rozpoczynają się jej poszukiwania, pełne przygód, emocji i zwrotów akcji. Jak skończy się cała historia i kogo mali bohaterowie spotkają po drodze, dowiemy się, oglądając przedstawienie. Nie zabraknie tu efektownej choreografii i wpadających w ucho piosenek.

Informacje24 lutego 2018, 10:00,

24 lutego 2018 roku o godzinie 11.00 odbędą się I Szaradziarskie Mistrzostwa Piaseczna o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Wszelkie informacje oraz zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu tel. (22) 378 44 95 lub 690-675-684 i mailowo: promocja@biblioteka-pisaeczno.pl z dopiskiem „Mistrzostwa”. Termin zgłoszeń upływa 22 lutego, o godzinie 14:00 Udział w I Szaradziarskich Mistrzostwach Piaseczna jest bezpłatny, udział może wziąć każdy, bez względu na wiek.

SZARADZIARSKIE MISTRZOSTWA PIASECZNA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Miejsce: Filia Biblioteki Piaseczno – Zalesie Dolne im. Danuty Orłowskiej, al. Kasztanów 12. Organizator: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno. Organizator pomocniczy: Lubelski Klub Szaradzistów. Patronat honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Zadania turniejowe oraz konkurs towarzyszący przygotowany zostanie przez pana Józefa Piotra Wronę (członka Lubelskiego Klubu Szaradzistów).