Informacje24 lutego 2018, 10:00,

24 lutego 2018 roku o godzinie 11.00 odbędą się I Szaradziarskie Mistrzostwa Piaseczna o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Wszelkie informacje oraz zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu tel. (22) 378 44 95 lub 690-675-684 i mailowo: promocja@biblioteka-pisaeczno.pl z dopiskiem „Mistrzostwa”. Termin zgłoszeń upływa 22 lutego, o godzinie 14:00 Udział w I Szaradziarskich Mistrzostwach Piaseczna jest bezpłatny, udział może wziąć każdy, bez względu na wiek.

SZARADZIARSKIE MISTRZOSTWA PIASECZNA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Miejsce: Filia Biblioteki Piaseczno – Zalesie Dolne im. Danuty Orłowskiej, al. Kasztanów 12. Organizator: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno. Organizator pomocniczy: Lubelski Klub Szaradzistów. Patronat honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Zadania turniejowe oraz konkurs towarzyszący przygotowany zostanie przez pana Józefa Piotra Wronę (członka Lubelskiego Klubu Szaradzistów).

Informacje23 lutego 2018, 18:00,

Ale to już było - koncert piosenek Maryli Rodowicz w Piasecznie

23 lutego 2018 roku zapraszamy miłośników polskiej piosenki do Domu Kultury w Piasecznie, na koncert piosenek Rodowicz pt.: Ale to już było... Wstęp 10 zł. Warszawscy i nasi lokalni artyści zagrają i zaśpiewają ponad 20 najpopularniejszych piosenek z repertuaru Maryli Rodowicz, której wspaniała kariera artystyczna trwa nieprzerwanie od ponad 50 lat. Najmłodszą uczestniczką tego koncertu będzie znakomita 17-letnia wokalistka z Wólki Kozodawskiej Natalia Zaręba. Wystąpią również Agnieszka Adamczyk & Sławomir Kosiński, Norbert Satora, Paweł Górski, Tomasz Krzymiński, Agata Gałach & Piotr Sawicki.

ALE TO JUŻ BYŁO - KONCERT PIOSENEK MARYLI RODOWICZ W PIASECZNIE