Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Przypominamy, że cały czas czynny jest Piaseczyński Oddział Mazowieckiego Towarzystwa Rodzin i przyjaciół Dzieci Uzależnionych Powrót z U. Oddział oferuje pomoc wszystkim, niezależnie od wieku, zarówno eksperymentującym z narkotykami i alkoholem, jak i uzależnionym od narkotyków, alkoholu czy leków. Dla rodzin uzależnionych proponowane są także konsultacje z psychologami, edukatorami, psychoterapeutami i pedagogami.

Piaseczyński Oddział Mazowieckiego Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych Powrót z U, mieści się przy ulicy Nadarzyńskiej 13 w Piasecznie, czynny jest we wtorki w godzinach: 9:00 - 13:00 i czwartki w godz. 9:00 - 12:00. Telefon kontaktowy: 022 756 89 52. Więcej informacji o Mazowieckim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "Powrót z U" przeczytacie na stronie: www.uzaleznienia.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Zawody Strażackie Jednostek OSP w Tarczynie

Zarząd Oddziału Miejsko Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarniczych Rzeczypospolitej Polskiej i Burmistrz Tarczyna zaprasza na zawody strażackie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu Gminy Tarczyn. Zawody strażackie odbędą się w najbliższą sobotę 9 czerwca 2007 roku, o godzinie 14:00, na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stępkowskiego w Tarczynie.

Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl, grafika z informacją: zawody.jpg. Serdecznie zapraszamy na zawody strażackie do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn