Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Zawody Strażackie Jednostek OSP w Tarczynie

Zarząd Oddziału Miejsko Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarniczych Rzeczypospolitej Polskiej i Burmistrz Tarczyna zaprasza na zawody strażackie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu Gminy Tarczyn. Zawody strażackie odbędą się w najbliższą sobotę 9 czerwca 2007 roku, o godzinie 14:00, na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stępkowskiego w Tarczynie.

Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl, grafika z informacją: zawody.jpg. Serdecznie zapraszamy na zawody strażackie do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn

Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Zawody Spławikowe dla Dzieci we wsi Jeziorzany Tarczyn

W najbliższą niedzielę 10 czerwca 2007 roku o godzinie 6:30 we wsi Jeziorzany, odbędą się Zawody Spławikowe dla Dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Zbiórka i zapisy na łowisku SUM. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Organizatorami Zawodów Spławikowych w Gminie Tarczyn jest: Burmistrz Tarczyna, Koło Wędkarskie SUM, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Informacja pochodzi ze strony Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl