Informacje17 czerwca 2011, 00:00,

Piaseczno żąda dostępu do morza - Flashmob w Piasecznie

Na łamach serwisu Facebook, pojawiło się wydarzenie: PIASECZNO ż¡DA DOSTęPU DO MORZA, do którego przyłączyło się 89 osób. Organizatorzy zachęcają mieszkańców do przyłączenia się do flashmob, który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę 19 czerwca 2011 roku. Wszystkie zainteresowane osoby, o godz. 12.00 zbierają się na Rynku z leżaczkami, ręcznikami plażowymi, frisbee, piłkami etc., olejkiem do opalania i innymi elementami plażowania i robią przy fontannie plażę. Info na FB: www.facebook.com

PIASECZNO ż¡DA DOSTęPU DO MORZA FLASHMOB
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 czerwca 2011, 00:00,

UWAGA: od 1 lipca zamknięcie części ul. Wojska Polskiego

W związku z budową ronda od 1 lipca na ok. dwa miesiące planowane jest zamknięcie w Piasecznie ul. Wojska Polskiego pomiędzy ul. Jana Pawła II i ul. Sienkiewicza. Obecnie na ul. Nadarzyńskiej wykonywane są prace związane z uzbrojeniem terenu (roboty wod-kan, teletechniczne, elektroenergetyczne) na odcinku od ul. Czajewicza do ul. Wojska Polskiego. Po ich wykonaniu od 1 lipca, w celu budowy ronda, zostanie zamknięta ul. Wojska Polskiego pomiędzy ulicami Sienkiewicza i Jana Pawła II.

od 1 lipca zamknięcie części ul. Wojska Polskiego

Objazdy zostaną skierowane ulicami: Jana Pawła II, Dworcowa, Sienkiewicza, Kościuszki. Na ulicach Wojska Polskiego, Nadarzyńskiej i Sienkiewicza zostaną ustawione duże tablice informacyjne wskazujące właściwą możliwość objazdu. Z ulicy Czajewicza możliwy będzie wyjazd do ul. Kościuszki przez oddany już do ruchu fragment ul. Nadarzyńskiej Na zamkniętym odcinku ul. Wojska Polskiego zapewniony będzie dojazd do posesji i obiektów handlowych. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na początek września 2011 r. Inwestycję realizuje firma FAL-BRUK.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno