Informacje6 września 2013, 00:00,

PaTosfera Góra Kalwaria - PaTulisko Czersk

Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie na powakacyjne spotkanie PaTowiczów, czyli Patosferę i Patulisko do Góry Kalwarii i Czerska w dniach 7-8 września 2013 roku. Zaczynamy 7 września około godz. 19.00 PaTosferą w Górze Kalwarii na rynku, po czym jedziemy na Zamek Książąt Mazowieckich, gdzie będzie odbywało się PaTulisko, śpimy na trawce, lub w ogóle nie śpimy, także potrzebne będą śpiwory. Jedzenie tj.: grill wieczorem i śniadanie rano zapewniamy my. Wyjazd po śniadaniu. Miejsc jest coraz mniej - także kto pierwszy ten lepszy.

PATOSFERA W GÓRZE KALWARII PATULISKO W CZERSKU

Podczas PaTuliska (późnym wieczorem) będzie koncert wokalny, który będziemy kreować z Katarzyna Kate Idzikowska. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę pośpiewać (będą potrzebne własne podkłady). Na PaTulisku będzie m.in karaoke, animacje taneczne i światełko do nieba. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy przesyłać na maila: lider.pat.gorakalwaria@gmail.com Zapraszamy na PaTosferę i PaTulisko.
autor/źródło: Alicja Piwnik i Wioletta Włosińska - grupa PaT Góra Kalwaria www.pat.mgk.pl

Informacje7 września 2013, 00:00,

Międzynarodowy Puchar Burmistrza w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie

W weekend 7 i 8 września 2013 roku, na torze w Słomczynie zostanie rozegrany Międzynarodowy Puchar Burmistrza w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Emocje gwarantowane. Zawody już po raz piąty organizują UKS Zryw Słomczyn oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. W tym roku swój udział w sportowej rywalizacji potwierdzili zawodnicy m.in. z Kijowa i z Włoch na czele ze Stefano Mareschi, wielokrotnym mistrzem Europy w kategorii kadetów i juniorów oraz tegorocznym wicemistrzem świata w biegu na punkty. Zapraszamy wszystkich do kibicowania w sobotę (7 września) od godz. 10.45 i w niedzielę (8 września) od 9.30. Zapraszamy na turniej wrotkarski w Słomczynie.

MIęDZYNARODOWY PUCHAR BURMISTRZA W JE¬DZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH W S£OMCZYNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna