Informacje5 lipca 2008, 00:00,

PANORAMA FIRM PIASECZNO jest już lokalny KATALOG

Eniro Polska rozpoczyna dystrybucję najnowszego wydania Panoramy Lokalnej - bezpłatnej książki teleadresowej dla mieszkańców powiatów Piaseczno, Wołomin oraz wspólnie Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i żyrardowa. Do końca lipca 2008 roku, katalog Panorama Firm Piaseczno trafi do gospodarstw domowych, lokalnych przedsiębiorstw, instytucji oraz wybranych urzędów.

PANORAMA FIRM PIASECZNO

Panorama Lokalna to katalog, zawierający informacje o lokalnych dostawcach produktów i usług, a także listę instytucji publicznych takich jak przychodnie, szkoły czy urzędy. Informacje o firmach dostępne są w dwóch sekcjach - na żółtych stronach "gdy wiem czego szukam" oraz na różowych stronach "gdy wiem kogo szukam" - co w połączeniu z wygodnym formatem sprawia, że katalog firm, jest łatwy w użyciu oraz przydatny w codziennym życiu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.

Tegoroczne wydanie katalogu Panoramy Lokalnej, zawiera jeszcze więcej ofert firm. Prosta konstrukcja książki oraz zastosowanie praktycznych rozwiązań nawigujących powoduje, że użytkownik łatwo i szybko znajdzie firmę, produkt lub usługę. Podobnie jak w ubiegłym roku, zweryfikowana została baza dystrybucyjna gospodarstw domowych, do których trafia katalog. W ten sposób Eniro Polska podąża za zmianami miejsc zamieszkania grupy docelowej książki - dynamicznych mieszkańców powiatów podwarszawskich, dokonujących zakupów na lokalnym rynku oraz posiadających dochody powyżej średniej dla Mazowsza.

- W tym roku dokonaliśmy również zmiany projektu okładki katalogu. Ma ona na celu odświeżenie wizerunku książki oraz wzmocnienie przekazu informującego o jej zawartości i przeznaczeniu. Patrząc na okładkę użytkownik już na pierwszy rzut oka wie, że Panorama Lokalna jest drogowskazem pomocnym w zaspokajaniu jego codziennych potrzeb zakupowych – mówi Joanna Lipińska, Produkt Manager w Eniro Polska. W sprawie szczegółowych informacji proszę o kontakt: Iwona Gawryś Specjalista ds. Kontaktów z Mediami, Eniro Polska tel. (0 22) 314 25 63, fax. (0 22) 314 25 51, tel. kom. 602 509 369 mail: i.gawrys@eniro.pl strona internetowa: www.pf.pl
autor/źródło: Iwona Gawryś - Specjalista ds. Kontaktów z Mediami Eniro Polska Sp. z o.o.

Informacje5 lipca 2008, 00:00,

Wypadek autobusu PKS Grójec w miejscowości Stefanów

4 lipca 2008 roku około godziny 22:25 w miejscowości Stefanów (gmina Piaseczno) na drodze krajowej 79 między Piasecznem a Górą Kalwarią, miał miejsce tragiczny wypadek autobusu PKS Grójec. Autobus jechał z Warszawy do Warki, przez Piaseczno i Górę Kalwarię. Według informacji, jakie na miejscu wypadku otrzymała ekipa iTV Piaseczno, w wyniku wypadku poszkodowanych zostało 8 osób, w tym 3 ciężko.

Wypadek autobusu PKS Grójec w miejscowości Stefanów

W akcji ratunkowej, brał udział helikopter Pogotowia Lotniczego, 6 karetek pogotowia, straż pożarna oraz policja. Zachęcam do zapoznania się z reportażem wykonanym po wypadku, który obejrzycie na stronie internetowej iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno