Informacje5 lipca 2008, 00:00,

Wypadek autobusu PKS Grójec w miejscowości Stefanów

4 lipca 2008 roku około godziny 22:25 w miejscowości Stefanów (gmina Piaseczno) na drodze krajowej 79 między Piasecznem a Górą Kalwarią, miał miejsce tragiczny wypadek autobusu PKS Grójec. Autobus jechał z Warszawy do Warki, przez Piaseczno i Górę Kalwarię. Według informacji, jakie na miejscu wypadku otrzymała ekipa iTV Piaseczno, w wyniku wypadku poszkodowanych zostało 8 osób, w tym 3 ciężko.

Wypadek autobusu PKS Grójec w miejscowości Stefanów

W akcji ratunkowej, brał udział helikopter Pogotowia Lotniczego, 6 karetek pogotowia, straż pożarna oraz policja. Zachęcam do zapoznania się z reportażem wykonanym po wypadku, który obejrzycie na stronie internetowej iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 lipca 2008, 00:00,

Powstaje nowy Fitness Wellness KLUB PISTACJA w Piskórce

W Piskórce (gmina Prażmów) powstaje nowe miejsce Fitness Wellness KLUB PISTACJA. Będzie to klubik o ciepłej, sąsiedzkiej atmosferze, gdzie ludzie, którzy uciekli z Warszawy, by zamieszkać w sąsiedztwie Parku Chojnowskiego, znajdą: dużą salę do aerobiku, tańca, jogi, pilatesa i jakichkolwiek innych zajęć, jakie tylko dla nich wymyślimy, strefę odnowy biologicznej z sauną, łaźnią, solarium, masażem, wspólne biegi, chody (NW) i jazdy (rowery) po lesie, imprezy taneczne w sobotę wieczorem, ogniska, pokazy, degustacje i inne ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Otwarcie Klubu Pistacja w Piskórce, przygotowujemy się na koniec 2008 roku.

FITNESS WELLNESS KLUB PISTACJA W PISKÓRCE

Jeżeli chciał(a)byś być jedną z osób, które to miejsce stworzą i pokolorują, napisz do nas, co lubisz, potrafisz i chciał(a)byś robić w Pistacji: biuro@pistacja.net, tel. 0606-99-33-03. Czekamy na Was i Wasze pomysły!

Korzystając z okazji, informujemy że nowy Fitness Klub Pistacja w Piskórce koło Piaseczna, poszukuje doświadczonych instruktorów fitness. Osobom, które traktują fitness jako poważny zawód i chcą się w nim rozwijać i realizować, oferujemy pełnoetatową pracę w formie umowy o pracę oraz bogaty i ciekawy zakres obowiązków w klubie. Szukamy osób chętnych do nauki nowych umiejętności, o profesjonalnym podejściu do fitnessu i gotowych do podjęcia współpracy na długi czas. Zainteresowanych pracą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 0606-99-33-03, lub mailem: biuro@pistacja.net
autor/źródło: Irena Kaszewska - Klub Pistacja w Piskórce - www.pistacja.net

Polecane dla Ciebie