Informacje5 stycznia 2016, 11:34,

OSIR Góra Kalwaria zaprasza na lodowisko Biały Orlik

0d 4.01.2016 r. od godz. 16.00 otwarte jest lodowisko OSIR Biały Orlik przy ulicy Kalwaryjskiej 3 w Górze Kalwarii. Czynne będzie w dniu powszednie w godz.:16.00-21.00 a w soboty, niedziele oraz święta w godz.:10.00-21.00 Jeżeli z przyczyn pogodowych (zbyt wysoka temperatura, duże opady deszczu) lodowisko będzie okresami nieczynne, OSIR informować będzie o takiej sytuacji na stronie osirgorakalwaria.pl Zapraszamy - wstęp bezpłatny.

LODOWISKO W GÓRZE KALWARII

Redakcja, 16 lipca 2019
Lodowisko http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=1076
Informacje8 stycznia 2016, 18:00,

Wieczór okazji łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan

Początek nowego roku to w handlu czas największych wyprzedaży. Odbędą się one również w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno. Już 8 stycznia podczas wyjątkowego "Wieczoru okazji" będzie można skorzystać z niepowtarzalnych promocji i rabatów.

Wieczór okazji łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan

"Wieczór okazji" to kilka godzin zakupowego szaleństwa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kreacji na karnawałową imprezę, ciepłych ubrań na zbliżające się ferie zimowe czy po prostu planujesz uzupełnić garderobę - tego wieczoru na pewno znajdziesz coś dla siebie! W piątek 8 stycznia butiki w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przygotowały dla klientów liczne rabaty i atrakcyjne promocje. Tylko tego dnia kreacje z jesienno-zimowych kolekcji będzie można kupić w niespotykanie niskich cenach.

Promocyjne ceny to tylko jedna z atrakcji, jaka czeka tego wieczoru na klientów. W karnawałowej zabawie każdy ma również szansę zdobyć bony na dalsze zakupy w sklepach galerii handlowej. Aby zawalczyć o bony o wartości 25 zł, 50 zł lub 100 zł, wystarczy między godziną 18.00 a 21.00 zrobić zakupy za – odpowiednio - minimum 100 zł, 200 zł bądź 300 zł i okazać paragony w Punkcie Obsługi Konkursu. Liczba bonów jest ograniczona, a więc zabawa kieruje się zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”.

"Wieczór okazji" odbędzie się w piątek 8 stycznia między godziną 18.00 a 21.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135