Informacje5 sierpnia 2008, 00:00,

Odwiedź miasteczko rekreacji Pepeland z GOSiR Konstancin

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin Jeziorna serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci, na wycieczkę do Nietypowego Miasteczka Rekreacji PEPELAND. Wyjazd zaplanowany został na najbliższy piątek 8 sierpnia 2008 roku. Zapisy odbywają się w biurze GOSiR Konstancin przy ul. żeromskiego 15, lub pod telefonem (022) 754-61-86. Koszt 25 złotych. Zachęcamy Was do odwiedzenia Miasteczka Rekreacji PepeLand.

MIASTECZKO REKREACJI PEPELAND

Organizatorzy wycieczki do Nietypowego Miasteczka Rekreacji PEPELAND, zaplanowali m.in.: zwiedzanie samochodów bojowych, helikoptera, czołgu, plac zabaw (karuzela, huśtawki, zjeżdżalnia, most tybetański), salę sportową (kręble, bilard, ping-pong) i basen z piłeczkami. Oprócz tego, odwiedzicie Mini Zoo, w którym dzieci mogą karmić i głaskać zwierzęta, oraz przejadą się bryczką. Więcej informacji na temat Nietypowego Miasteczka Rekreacji PepeLand, możecie przeczytać i obejrzeć na stronie: www.pepeland.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje6 sierpnia 2008, 00:00,

Koncert zespołu NICENESS w Kinie Uciecha Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu NICENESS, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 8 sierpnia 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks.Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać zespołu Niceness (regge, dub, ska). Wstęp tylko 5 złotych. Przyjdź na piątkowy koncert zespołu Niceness.

NICENESS - "Lepszy czas"

Zespół Niceness powstał w 2007 roku. Po pierwszych 3 tygodniach grania ukazała się pierwsza piosenka (Szanuj Człowieka) nagrana w warunkach domowych. Niceness to młody zespół grający reggae i dub. Serdecznie zapraszamy na koncert reggae-ska w wykonaniu zespołu NICENESS, złożonego z młodych częstochowskich muzyków w składzie: Michał Włodarski (wokal), Damian Kluźniak (klawisze), £ukasz Góra (gitara basowa), Miłosz Puczyński (gitara), Borys Sławenta (perkusja), Patryk Skorupski (trąbka), Kamil Góra (trąbka). Z większą ilością informacji i muzyką zespołu Niceness, możecie zapoznać się na stronie: nicenessband. Posłuchaj Niceness w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria