Informacje6 lipca 2008, 00:00,

Obejrzyj Opowieści z Narnii Książę Kaspian z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci, na wspólny wyjazd do kina na film pod tytułem: Opowieści z Narnii Książę Kaspian. Zapisy przyjmowane są do 7 lipca pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Koszt wyjazdu to 10 zł. Nie zwlekaj z zapisem, bo ilość miejsc jest ograniczona! Wyjazd do kina, odbędzie się we wtorek 8 lipca 2008 roku, o godzinie 10:45. Na zachętę, poniżej możesz obejrzeć polski zwiastun tego filmu.

polski zwiastun filmu Opowieści z Narnii Książę Kaspian

Opowieści z Narnii Książę Kaspian to ekranizacja drugiej części Kronik Narnijskich. Rodzeństwo Pevensie wraca niespodziewanie do Narnii, wezwani dźwiękiem magicznej rogu królowej Zuzanny. Minęło kilka stuleci. Prawowici władcy zostali wyparci przez Telmarów, których potomkiem jest obecnie panujący okrutny król Miraz, wuj księcia Kaspiana, którego ma pod opieką i którego planuje uczynić swoim następcą. Zmienia jednak zamiar w chwili, gdy żona daje mu własnego syna. życie Kaspiana jest odtąd w niebezpieczeństwie, bo Miraz nie zawaha się, by go zabić, podobnie jak wcześniej zamordował jego ojca. Musi uciekać. Kieruje się do lasu, z nadzieją, że napotka tam mówiące zwierzęta, karłów, driady oraz inne mityczne narnijskie stworzenia, w tym samego legendarnego lwa, Aslana, których poznał dzięki opowieściom swojej starej niani. Zachęcamy do obejrzenia filmu: Opowieści z Narnii Książę Kaspian.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje7 lipca 2008, 00:00,

Wieczór autorski Wojciecha Kuczkowskiego - Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na wieczór autorski podróżnika i żeglarza Wojciecha Kuczkowskiego. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 7 lipca 2008 roku, o godzinie 19:00 w Ośrodku Brzanka przy Al. Wyzwolenia 1 w Górze Kalwarii. Wstęp jest wolny! Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski Wojciecha Kuczkowskiego w Górze Kalwarii.

Wojciech Kuczkowski ponad to jest autorem książki: Wisła. Przewodnik. Monografia Krajoznawczo Turystyczna, a także uczestnikiem rejsu Księga Wisły. Od 0 km do Gdańska. Wszystkich zainteresowanych wysłuchaniem opowieści Wojciecha Kuczkowskiego o Wiśle, serdecznie zapraszamy. Po spotkaniu odbędzie się ognisko.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria