Informacje23 lipca 2011, 00:00,

Obejrzyj Coco Chanel w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W najbliższą niedzielę 24 lipca 2011 roku o godzinie 21.45 odbędzie się Piaseczyńskie Kino Plenerowe, podczas którego wyświetlony zostanie film COCO CHANEL. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21.45, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe: www.pkp-info.blogspot.com


Film Coco Chanel to portret legendarnej ikony mody - Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór prostej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5.. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości.

Coco Chanel w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Oglądając film, poznacie wielką Ikonę Mody - Coco Chanel, której samotność była równie wielka jak jej sława. Opiekę nad kostiumami do tego filmu sprawował sam Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji, wielki spadkobierca i kontynuator stylu Coco Chanel. (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na Piaseczyńskie Kino Plenerowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 lipca 2011, 00:00,

Podtopienia w wyniku nawałnicy na terenie gminy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W wyniku nawałnicy, która przeszła przez teren gminy Piaseczno w nocy z 14 na 15 lipca wystąpiły lokalne podtopienia działek i ulic. Poziom rzeki Jeziorki od wczoraj (17.07.2011) utrzymuje się na wysokim poziomie 392 cm i o 62 cm przekracza stan alarmowy. W działania przeciwpowodziowe zaangażowane są wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, służby hydrotechniczne oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Również pracownicy Wydziału Infrastruktury, Wydziału Utrzymania Terenów Publicznych oraz Straż Miejska na bieżąco w terenie weryfikują stan zagrożenia. Gminny sztab jest cały czas w kontakcie z Powiatowym i Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Państwową Strażą Pożarną.

Podtopienia w wyniku nawałnicy na terenie gminy Piaseczno

W dniu 18 lipca najgorsza sytuacja występuje w żabieńcu, Jagarzewie, Zalesiu Górnym i Chyliczkach. Z powodu zniszczonego przez wodę mostu ul. Zbigniewa Pawlaka w Pęcherach na odcinku od ul. Bocznej do ul. Cietrzewia została zamknięta. Przejezdna jest już ulica Główna w Jazgarzewie. Od piątku 16 lipca rozdysponowano 20 tys. worków i 1 tys. ton piachu. Dystrybucję worków koordynuje Straż Miejska pod numerem tel. 70 17 695 (do 16-tej), 70 17 500 (po 16-tej). Tam, gdzie jest to potrzebne służby miejskie ustawiają przenośne toalety typu toy toy. Wyznaczona została placówka przedszkolna w Zalesiu Górnym w przypadku konieczności ewakuacji mieszkańców na większą skalę. Gmina będzie również reagować na indywidualne prośby osób, które potrzebują zapewnienia dachu nad głową.

Poszkodowani mieszkańcy gminy, którzy znaleźli się w najtrudniejszej sytuacji bytowej mogą składać wnioski o pomoc finansową do Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Wojska Polskiego 54 (tel /fax 737-23-97, tel /fax 756-72-63, (22) 750-33-08, e-mail: mgops@piaseczno.eu, ops.sekretariat@piaseczno.eu). Godziny urzędowania Ośrodka: poniedziałek - piątek 8-16. Pomoc w wysokości do 5 tys. zł będzie udzielana mieszkańcom gminy w związku ze szkodami poniesionymi wyłącznie w lokalu mieszkalnym. Każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie