Informacje26 października 2007, 00:00,

Nowa Iwiczna zaprasza na dyskotekę dla młodzieży szkolnej

Rada Sołecka i Sołtys Nowej Iwicznej zapraszają wszystkich gimnazjalistów i licealistów na dyskotekę pod nazwą: Powitanie jesieni, która odbędzie się 27 października 2007 roku, o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej w ZSP w Nowej Iwicznej. Wstęp za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Plakat informacyjny o dyskotece pochodzi ze strony nowaiwiczna.com.pl: dyskoteka.jpg. Zapraszamy na dyskotekę do Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje26 października 2007, 00:00,

Radosna Wigilia dla dzieci z terenu Gminy Piaseczno

Już trzeci raz organizowana będzie świąteczna impreza Radosna Wigilia dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Zeszłoroczna akcja spotkała się z ogromnym poparciem wielu ludzi i jeszcze większą radością dzieciaków, które zostały obdarowane. Oprócz paczek świątecznych i zabawek, dzieci miały zagwarantowany poczęstunek przez Restaurację Pizza Hut oraz występ teatralny. Impreza Radosna Wigilia, dla 220 dzieci zaplanowana jest na 16 grudnia 2007 roku, w Klubie Sportowym Piaseczno.

Radosna Wigilia dla dzieci z gminy Piaseczno
kliknij, aby powiększyć zdjęcie z Radosnej Wigilii 2006

Prowadzona jest zbiórka zabawek oraz słodyczy. Tak, więc organizatorzy zwracają się z gorącą prośbą o wsparcie. Osoby, które chciałyby wesprzeć Radosną Wigilię, proszone są o kontakt telefoniczny: 0660-057-999 lub mailowy: kasiakondraciuk@interia.pl (Kasia Kondraciuk). Wspólnymi siłami przy niewielkim nakładzie pracy i przy odrobinie chęci każdy z nas może sprawić wiele radości. Nie tylko dzieciakom, ale i sobie, bo cóż milszego może być niż świadomość, że się komuś sprawiło frajdę.

Akcję Radosna Wigilia popierają: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie, ZE-AS w Piasecznie, GOSiR Piaseczno, Biuro Promocji Gminy Piaseczno. Również nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego popiera Akcję Radosna Wigilia. Serdecznie zachęcamy do wsparcia Radosnej Wigilii dla dzieci naszej gminy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno