Informacje12 czerwca 2008, 00:00,

Niedzielny Piknik Rodzinny oraz Mecz Piłkarski w Sobikowie

Stowarzyszenie Nasza Parafia serdecznie zaprasza mieszkańców na PIKNIK RODZINNY W SOBIKOWIE. Piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 roku, o godzinie 15:00 naprzeciwko Ośrodka Zdrowia w Sobikowie (Sobików 14). Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: jazda kucykiem, loteria fantowa, zawody sportowe oraz muzyka na żywo. Jeżeli dopisze pogoda, to mieszkańcy Sobikowa obejrzą popisy motolotniarzy oraz strażaków, którzy będą gasić sztuczny pożar.

Główną atrakcją niedzielnego Pikniku Rodzinnego, będzie mecz piłki nożnej pomiędzy nastolatkami z KS Sobików i Korony Góra Kalwaria. Mecz piłkarski rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie częścią otwarcia boiska piłkarskiego w Sobikowie. Oprócz tego, ciekawie zapowiada się rzut galaretka w organizatorów, który zaplanowany został na godzinę 20:00. Zapraszamy mieszkańców na Piknik Rodzinny w Sobikowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców Góra Kalwaria Sobików

Informacje13 czerwca 2008, 00:00,

Zawody Sportowo Obronne o Puchar Burmistrza Piaseczna

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zaprasza na MIEJSKO GMINNE ZAWODY SPORTOWO OBRONNE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO, które odbędą się w najbliższą sobotę 14 czerwca 2008 roku w godzinach od 10:00 do 16:00. Miejsce zawodów: teren działki Hufca ZHP w Nowinkach niedaleko Zalesia Górnego. Nagrody w zawodach, ufundowała Gmina Piaseczno oraz Galeria HandlowaAuchan Piaseczno. Zachęcamy do kibicowania w zawodach sportowo obronnych!

Podczas sobotnich Zawodów Sportowo Obronnych, rozegranych zostanie przez wszystkie drużyny 5 konkurencji. Nowością w tym roku, będą zawody w Paint Ball. Oprócz tego drużyny z młodzieżowych OSP, z piaseczyńskiego liceum i z ZHP będą rywalizować w strzelaniu z broni pneumatycznej (sztafeta biatlonowa), biegu na orientację, rzutach lotką do tarczy i konkurencji strażackiej. W przypadku remisu rozstrzygnięcie ma przynieść konkurencja z przenoszenia rannego. Na zakończenie zawodów, organizatorzy przewidzieli grochówkę wojskową oraz kiełbaski z grilla. Serdecznie zapraszamy na Zawody Sportowo Obronne o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno