Informacje17 kwietnia 2015, 18:00,

Następne pokolenie wystawa fotografii Grzegorza W. Kołodko w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 kwietnia 2015 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Grzegorza W. Kołodko pt. Następne pokolenie oraz promocja najnowszej książki autora pt. Droga do teraz. Wernisaż uświetni kameralny koncert Macieja Miecznikowskiego i Krzysi Górniak, którzy wykonają utwory z projektu muzycznego pt. Tribute to Nat King Cole. Miejsce: Galeria OKNO w GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Wystawa trwać będzie do 10 maja 2015 roku.

Następne pokolenie wystawa fotografii Grzegorza W. Kołodko w Starej Iwicznej

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
Wątek o wystawach http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=43&t=2410&start=90
Martin, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=6032
Informacje15 kwietnia 2015, 08:00,

Budowa mostu w Julianowie (gm. Góra Kalwaria) - będą objazdy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W środę 15 kwietnia 2015 r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na DW 683 w m. Julianów (gm. Góra Kalwaria). Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem pt.: Budowa mostu w Julianowie - będą objazdy oraz mapę objazdów.

Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 683 w miejscowości Julianów

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 683 oraz budową mostu w m. Julianów od środy wprowadzone zostaną objazdy dla podróżujących do Dębówki i Prażmowa. Inwestycję realizuję Skanska na zlecenie MZDW Warszawa. Wartość prac wyniesie niespełna 2,2 mln PLN netto.

Zakres prac obejmuje rozbudowę DW 683 na odcinku od km 12+360 do km 12+670. Skanska dokona również rozbiórki istniejącego obiektu mostowego w m. Julianów na terenie gminy Góra Kalwaria. W miejsce starego mostu firma zbuduje nowy obiekt.

Od środy kierowców czekają utrudnienia Na czas wykonywanych prac na tym odcinku wprowadzony zostanie tymczasowy objazd – informuje Wojciech Chojecki, Kierownik budowy, Skanska.

Dla kierowców wytyczony został objazd przez Czachówek, Czarny Las i Sobików. Nowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od środy przez ok. 3 miesiące.

Kierowców i mieszkańców okolic przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania tymczasowego wprowadzonego na czas robót – apeluje Wojciech Chojecki.

Anna Strożek - Skanska S.A.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=8&t=11062

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie