Informacje15 kwietnia 2015, 08:00,

Budowa mostu w Julianowie (gm. Góra Kalwaria) - będą objazdy

W środę 15 kwietnia 2015 r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na DW 683 w m. Julianów (gm. Góra Kalwaria). Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem pt.: Budowa mostu w Julianowie - będą objazdy oraz mapę objazdów.

Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 683 w miejscowości Julianów

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 683 oraz budową mostu w m. Julianów od środy wprowadzone zostaną objazdy dla podróżujących do Dębówki i Prażmowa. Inwestycję realizuję Skanska na zlecenie MZDW Warszawa. Wartość prac wyniesie niespełna 2,2 mln PLN netto.

Zakres prac obejmuje rozbudowę DW 683 na odcinku od km 12+360 do km 12+670. Skanska dokona również rozbiórki istniejącego obiektu mostowego w m. Julianów na terenie gminy Góra Kalwaria. W miejsce starego mostu firma zbuduje nowy obiekt.

Od środy kierowców czekają utrudnienia Na czas wykonywanych prac na tym odcinku wprowadzony zostanie tymczasowy objazd – informuje Wojciech Chojecki, Kierownik budowy, Skanska.

Dla kierowców wytyczony został objazd przez Czachówek, Czarny Las i Sobików. Nowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od środy przez ok. 3 miesiące.

Kierowców i mieszkańców okolic przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania tymczasowego wprowadzonego na czas robót – apeluje Wojciech Chojecki.

Anna Strożek - Skanska S.A.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=8&t=11062
Informacje19 kwietnia 2015, 13:00,

Pomóż Królowej Ziemi odzyskać uśmiech - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Czemu Królowa Ziemia jest smutna i w jaki sposób ją rozweselić? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w pasażu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas spektaklu ŁZA ZIEMI mali widzowie dowiedzą się, jak zadbać o naszą planetę, aby z radością się zieleniła i służyła nam na długie lata. Wstęp wolny!

Królowa Ziemia jest już u kresu sił. Zanieczyszczenia i brak okazywanej jej przez ludzi troski doprowadzają ją do płaczu. Jedna z łez słyszy jej wołania o pomoc i postanawia ratować Królową. Wspólnie z maluchami, które w niedzielę 19 kwietnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, bohaterka wyruszy w edukacyjną podróż dookoła świata.

Podczas swojej teatralnej wędrówki łza wraz z małymi widzami będzie przekonywać napotkane na drodze postaci do dbania o naszą planetę. Dzięki temu uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi, jak segregować odpady czy oszczędzać wodę.

Spektakl edukacyjny pt. Łza Ziemi, będzie już czwartym spotkaniem z cyklu „Bajeczne niedziele”. Tym razem, dzięki grze aktorskiej oraz plastycznym dekoracjom, maluchy dowiedzą się, jak troszczyć się o środowisko naturalne, a także przekonają się, z jak niewielkim wysiłkiem się to wiąże.

Edukacyjne przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120