Informacje7 marca 2012, 00:00,

Najpiękniejsze tańce świata tango argentyńskie

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Rada Miejska serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert z okazji Dnia Kobiet: NAJPIęKNIEJSZE TAńCE ŚWIATA - TANGO ARGENTYńSKIE. Koncert odbędzie się 9 marca 2012 roku o godzinie 18.00, w Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny.

NAJPIęKNIEJSZE TAńCE ŚWIATA TANGO ARGENTYńSKIE

Koncert Najpiękniejsze tańce świata. Tango argentyńskie to opowieść o tym niezwykłym, pełnym pasji tańcu, który z ulicy wszedł na salony ilustrowany będzie pokazem pary tanecznej. Wystąpi: Machowska & Kopietz DUO w składzie: Piotr Kopietz - bandoneon Gabriela Machowska-Kopietz – fortepian Gościnnie tango argentyńskie zatańczy Justyna Jędrzejewska i Andrzej Bernaś W repertuarze wykonawców znajdują się klasyczne tanga argentyńskie (tanga, milongi, tango-walce) m.in. A. Piazzolla - Oblivion; A. Piazzolla - Libertango; M. Rodriguez - La Cumparsita; A. Villoldo – El choclo; A. Stampone – Mi Amigo Cholo.

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA JEJ PORTRET

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna JEJ PORTRET, na którą składać się będą przedwojenne zdjęcia kobiet z archiwum Fundacji Karta "Niegasnące" oraz współczesne portrety kobiet Ireny Skolmowskiej, autorki reportaży fotograficznych, absolwentki Europejskiej Akademii Fotografii. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć wybranych z bogatego archiwum Ośrodka KARTA. Wystawę można oglądać od 8 marca do 10 kwietnia 2012 roku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje7 marca 2012, 00:00,

DZIEń KOBIET Z FITNESS XPRESS

Wśród Pań, które dzisiaj wyślą do nas e-maila, pod adres: fitnessxpress6@gmail.com z hasłem promującym Fitness Xpress wybierzemy 3, które otrzymają od nas zaproszenie na sobotnie warsztaty.

Zapraszamy!

Fitness Xpress
Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
 i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

Wypełnij ankietę, i weź udział w losowaniu jednorazowego bezpłatnego wejścia do Fitness Xpress.

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy: