Informacje7 marca 2012, 00:00,

DZIEń KOBIET Z FITNESS XPRESS


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wśród Pań, które dzisiaj wyślą do nas e-maila, pod adres: fitnessxpress6@gmail.com z hasłem promującym Fitness Xpress wybierzemy 3, które otrzymają od nas zaproszenie na sobotnie warsztaty.

Zapraszamy! 

Fitness Xpress
Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
 i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

Wypełnij ankietę, i weź udział w losowaniu jednorazowego bezpłatnego wejścia do Fitness Xpress.autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje5 marca 2012, 00:00,

Wystawa Janusza Maśnika we Władysławowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Janusza Maśnika, który odbędzie się 8 marca 2012 roku o godz. 18.00. Podczas wieczoru, odbędzie się również koncert w wykonaniu Tomasza Winiarskiego. Wystawę będzie można oglądać, przez najbliższy miesiąc od daty wernisażu w Galerii Na Górce, przy ul. Wojska Polskiego 64 we Władysławowie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

WYSTAWA MALARSTWA JANUSZA MAŚNIKA WE W£ADYS£AWOWIE

Janusz Maśnik urodził się w Rymanowie w 1945 roku. Od najmłodszych lat zafascynowany sztuką, a w szczególności malarstwem, które na poważnie uprawia od roku 1968. Martwa natura, przyroda i morze to najczęstsze tematy jego obrazów – wykonywanych techniką olejną, pastelą lub akwarelą. Jest członkiem Grupy Piaseczno, skupiającej malarzy, rzeźbiarzy i twórców tkaniny artystycznej, należy do Mazowieckiego Towarzystwa Kultury, Związku Artystów Plastyków oraz Stowarzyszenia Marynistów Polskich, gdzie pełni funkcję Prezesa Zarządu Głównego. Za działalność artystyczną na rzecz ochrony środowiska morskiego i wód śródlądowych został odznaczony przez Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej odznaką „Zasłużony Pracownik Morza”; medal „Zasłużony dla Polskiej Marynistyki”. W swoim dorobku artystycznym miał 31 wystaw indywidualnych oraz około 100 wystaw zbiorowych i poplenerowych. Za działalność artystyczną i pracę społeczną z młodzieżą (sieroty po poległych policjantach), z którą prowadził warsztaty plastyczne, na wniosek Wojewody Mazowieckiego został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Za pomoc rodzinom poległych policjantów otrzymał medal „Szlachetnemu Sercu Corti Nobile”. Prace artysty znajdują się w zbiorach prywatnych i instytucjach państwowych w kraju i za granicą.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie