Informacje25 lutego 2015, 20:42,

Muzyka na żywo w Klubie Mono

We wtorek 17 lutego 2015 r. na nowo otwartej scenie Klubu Mono, który powstał w miejsce mieszczącego się nad pizzerią Da Grasso klubu Billart, zagrał zespół Ostatni Przystanek Postępu.

Muzyka na żywo w Klubie Mono

Dla lokalu, który w weekendy serwuje muzykę głównie klubową był to swoisty debiut w tej roli, ale jak się szybko okazało, warunki jakimi dysponuje w pełni pozwalają na wydarzenia również z muzyką na żywo.

Dużą zasługą na pewno był dobór zespołu inaugurującego te cykliczne, jak zapowiadają właściciele klubu, koncerty.

Muzyka na żywo w Klubie Mono

Muzyka zespołu Ostatni Przystanek Postępu, choć stricte gitarowa, to klimatem przyjazna uchu i szybko zapadająca w pamięć. Dla sympatyków tzw. „muzyki środka”, jak choćby tej w wykonaniu zespołu Akurat (skojarzenie z instrumentami dętymi oczywiście), będzie to ciekawa pozycja do sprawdzenia.

Publiczność, umiarkowana, jak na te warunki lokalowe, która przybyła tego dnia na koncert, bardzo ciepło przyjęła artystów i nie pozwoliła im opuścić sceny bez kilku bisów.

Na zakończenie należy dodać, że klub świetnie sprawdził się w swej nowej roli i śmiało może dołączyć do lokali serwujących w tym mieście muzykę na żywo, zwłaszcza, że wedle zapowiedzi właścicieli, stylistyka daleka będzie od tego, co ma do zaoferowania istniejąca już od dość dawna na tym polu konkurencja.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Muzyka na żywo w Klubie Mono

Z zaciekawieniem zatem czekamy na kolejne zapowiedzi koncertowe Klubu Mono!

Michał Kisielewski

Fot. Aleks Żurawski