Informacje1 lipca 2017, 06:00,

Mój ukochany pies - konkurs fotograficzny na fanpage GOK Lesznowola

Mój ukochany pies to otwarty konkurs fotograficzny na fanpage GOK Lesznowola z okazji Międzynarodowego Dnia Psa. Wszystkich sympatyków psów oraz Facebook'a zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym wydarzeniu fotograficznym z nagrodami, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Psa. Posty ze zdjęciami można zamieszczać do 2 lipca 2017 r. (do niedzieli godz. 23.59) w wydarzeniu pt. "Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB" na fanpage'u GOK Lesznowola facebook.com/events/1888206741435417/

MÓJ UKOCHANY PIES - KONKURS FOTOGRAFICZNY NA FANPAGE GOK LESZNOWOLA

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO MÓJ UKOCHANY PIES:
1. Organizatorem wirtualnej konkursowej zabawy fotograficznej pt. ""Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB"" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty i zorganizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Psa.
2. Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy napisać post z dołączonymi zdjęciami psa
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni swojego psiego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje psa lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB".
5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię pieska, anegdotka z nim związana itp.).
6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Wirtualna psia wystawa trwać będzie do 2 lipca 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w postach wydarzenia.
8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do 30 lipca 2017 r.
10. Wyniki konkursowej zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postów z fotografiami w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw oraz innych konkursów!
Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Informacje6 lipca 2017, 06:00,

Twórz z nami piaseczyński portal ludzi książki

W ramach projektu Festiwal Pięknej Książki powstaje internetowy portal zawierający biografie ludzi książki z terenu gminy Piaseczno. Chcemy tworzyć go razem z mieszkańcami, dlatego zachęcamy do szukania i przesyłania informacji o ludziach z kręgu literatury (pisarz, poeta, ilustrator, grafik, wydawca itd.) mieszkających lub przebywających na terenie gminy Piaseczno (kiedyś lub współcześnie). Biografie należy przesyłać mailowo na adres: promocja@biblioteka-piaseczno.pl lub przynieść do swojej biblioteki.

TWÓRZ Z NAMI PIASECZYŃSKI PORTAL LUDZI KSIĄŻKI

Szablon do tworzenia biografii oraz regulamin w poniższych załącznikach:
Szablon i regulamin do portalu ludzi książki (pdf)
Szablon do stworzenia biografii do portalu ludzi książki (word)

Portal ludzi książki powstaje w ramach projektu Festiwal Pięknej Książki realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno wraz z Fundacją ARKA im. Józefa Wilkonia dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno