Informacje9 października 2008, 00:00,

MiniPrzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miniprzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka KOALA Piaseczno serdecznie zaprasza na przedpołudniowe zajęcia przedszkolne dla dzieci powyżej 2,5 roku. Oferujemy profesjonalną opiekę od godziny 10:00 do 15:00. Nasz program obejmuje zajęcia typu przedszkolnego według podstawy programowej MEN, zabawy z językiem angielskim, kinezjologię Dennisona oraz elementy integracji sensorycznej a także wiele zajęć plastycznych i ruchowych. Opcjonalnie można zapisać dziecko na zajęcia z rytmiki oraz z dramy i twórczego myślenia.

MiniPrzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno

Dzieci w naszym miniprzedszkolu, są podzielone na dwie grupy ok. 10-osobowe (od 2 do 4 lat i powyżej 4 lat) i mają do dyspozycji dwie sale dydaktyczne, salę zabaw wewnątrz obiektu, a także plac zabaw na zewnątrz. W czasie zajęć dzieci mają przerwę na drugie śniadanie oraz - przy ładnej pogodzie - na zabawę na placu zabaw lub spacer w Parku. Zostało nam jeszcze kilka ostatnich miejsc. Więcej informacji: www.koala.com.pl
autor/źródło: Ania Malec - Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno www.koala.com.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Popularny: 1000 odsłonInformacje5 października 2008, 00:00,

8-BALL CLUB PIASECZNO - Klub Bilardowy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z przyjemnością informuję, że w Piasecznie został otwarty kolejny klub bilardowy: 8-BALL CLUB. Klub Bilardowy, mieści się przy ulicy Pawia 3 vis a vis Mokpol'u w Piasecznie. Na 200 metrach stoją 4 profesjonalne 9-stopowe stoły bilardowe (Aileex), jeden Dart, ale lada chwila pojawi się również drugi. Oprócz tego, goście klubu mają do dyspozycji około 50 miejsc na wygodnych kanapach. W 8-Ball Club znajduje się również 10 metrowy bar. W tle gra muzyka - nieśmiertelny Rock. Poniższe zdjęcia z 8-Ball Club, zostały udostępnione przez Kamila z klubu bilardowego.

8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie     8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

8-Ball Club serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do późnych godzin nocnych, natomiast w weekendy od 16:00 do ostatniego klienta. Do godziny 18:00 - godzina gry w bilard kosztuje 16 złotych, natomiast od godziny 18:00 do późnego wieczora - 20 złotych. Dart kosztuje 1 zł (jedna gra jednej osoby). W barze, możecie zapatrzeć się w piwo, które leją z kija: Pilsner Urquell oraz Tyskie - cena 8 zł duże i 6 zł małe. Oprócz tego dostępny jest cały zestaw napojów zerowyskokowych, czyli rożne soki Cappy, Cola, Fanta, Sprite, Tonic oraz Burn. Jeżeli chcecie miło spędzić czas i odprężyć się po ciężkim dniu, to powinniście odwiedzić 8-Ball Club w Piasecznie.

8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie     8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

KLUB BILARDOWY 8-BALL CLUB
ul. Pawia 3 (mapka)
05-500 Piaseczno
tel.: 0666-196-969 (rezerwacja)
mail: bilard@8ballclub.pl
strona: www.8ballclub.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie