Informacje9 października 2008, 00:00,

MiniPrzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno

Miniprzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka KOALA Piaseczno serdecznie zaprasza na przedpołudniowe zajęcia przedszkolne dla dzieci powyżej 2,5 roku. Oferujemy profesjonalną opiekę od godziny 10:00 do 15:00. Nasz program obejmuje zajęcia typu przedszkolnego według podstawy programowej MEN, zabawy z językiem angielskim, kinezjologię Dennisona oraz elementy integracji sensorycznej a także wiele zajęć plastycznych i ruchowych. Opcjonalnie można zapisać dziecko na zajęcia z rytmiki oraz z dramy i twórczego myślenia.

MiniPrzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno

Dzieci w naszym miniprzedszkolu, są podzielone na dwie grupy ok. 10-osobowe (od 2 do 4 lat i powyżej 4 lat) i mają do dyspozycji dwie sale dydaktyczne, salę zabaw wewnątrz obiektu, a także plac zabaw na zewnątrz. W czasie zajęć dzieci mają przerwę na drugie śniadanie oraz - przy ładnej pogodzie - na zabawę na placu zabaw lub spacer w Parku. Zostało nam jeszcze kilka ostatnich miejsc. Więcej informacji: www.koala.com.pl
autor/źródło: Ania Malec - Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno www.koala.com.pl
Tematy:Piaseczno

Popularny: 1000 odsłonInformacje5 października 2008, 00:00,

8-BALL CLUB PIASECZNO - Klub Bilardowy w Piasecznie

Z przyjemnością informuję, że w Piasecznie został otwarty kolejny klub bilardowy: 8-BALL CLUB. Klub Bilardowy, mieści się przy ulicy Pawia 3 vis a vis Mokpol'u w Piasecznie. Na 200 metrach stoją 4 profesjonalne 9-stopowe stoły bilardowe (Aileex), jeden Dart, ale lada chwila pojawi się również drugi. Oprócz tego, goście klubu mają do dyspozycji około 50 miejsc na wygodnych kanapach. W 8-Ball Club znajduje się również 10 metrowy bar. W tle gra muzyka - nieśmiertelny Rock. Poniższe zdjęcia z 8-Ball Club, zostały udostępnione przez Kamila z klubu bilardowego.

8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie     8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

8-Ball Club serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do późnych godzin nocnych, natomiast w weekendy od 16:00 do ostatniego klienta. Do godziny 18:00 - godzina gry w bilard kosztuje 16 złotych, natomiast od godziny 18:00 do późnego wieczora - 20 złotych. Dart kosztuje 1 zł (jedna gra jednej osoby). W barze, możecie zapatrzeć się w piwo, które leją z kija: Pilsner Urquell oraz Tyskie - cena 8 zł duże i 6 zł małe. Oprócz tego dostępny jest cały zestaw napojów zerowyskokowych, czyli rożne soki Cappy, Cola, Fanta, Sprite, Tonic oraz Burn. Jeżeli chcecie miło spędzić czas i odprężyć się po ciężkim dniu, to powinniście odwiedzić 8-Ball Club w Piasecznie.

kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

KLUB BILARDOWY 8-BALL CLUB